https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Liczą się: dialog, współpraca, działanie…

Liczą się:  dialog, współpraca, działanie…

Jedna z Sesji Rady Powiatu Wałbrzyskiego, na których zapadają ważne dla mieszkańców naszych gmin decyzje. Od roku obradujemy głównie on-line, dbając o swoje zdrowie i zdrowie naszych współpracowników. Zachowujemy jednak aktywność, reprezentujemy sprawy mieszkańców powiatu. W ten sam sposób pracujemy na komisjach.

Trójgarb, jedna z atrakcji naszego powiatu. Wspieramy inwestycje dla turystów, wskazujemy na konieczność ich realizowania, podpowiadamy, jak jeszcze ożywić ziemię wałbrzyską.

Aktywnie uczestniczymy w ważnych dla mieszkańców naszego powiatu inicjatywach. Stara Kopalnia w Wałbrzychu: z Katarzyną Mrzygłocką (poseł na sejm), Sylwią Bielawską (wiceprezydent Wałbrzycha), Andrzejem Lipińskim (burmistrzem Mieroszowa) i Rafałem Jurkowlańcem (byłym marszałkiem i wojewodą).

Radny Jarosław Buzarewicz: jesteśmy po to, aby reprezentować sprawy naszych mieszkańców, te duże i z pozoru błahe, rozwijać powiat, pozyskiwać pieniądze,inwestować w infrastrukturę. 

Radny Kamil Orpel: nasza praca i zaangażowanie to nie tylko tu i teraz, to przede wszystkim działanie z myślą o przyszłych pokoleniach.

Radna Ewa Dorosz: codzienna praca na rzecz naszego powiatu i drugiego człowieka to zaszczyt i misja, którą staram się wypełniać będąc blisko ludzkich spraw.

Radna Jolanta Woźniak: ważne sprawy dla mieszkańców nie tylko Boguszowa-Gorc, ale i poszczególnych gmin, miast naszego powiatu są dla mnie priorytetem. Transparentność przy podejmowaniu decyzji jest bardzo istotna.

Radna Ramona Bukowska: Współpraca wyłącznie dla dobra mieszkańców. Każdy z projektów uchwał wnikliwie musi być analizowany na komisjach, klubie radnych.

Radny Leonard Górski: Nasze wspólne działania wokół EKO POWIATU mają na celu dobro i rozwój naszego regionu, w tym dbałość o ich mieszkańców, o ich zdrowie i potrzeby. Naszym priorytetem jest zapewnienie odpowiednich warunków do odpoczynku i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Radny Bogdan Stochaj: Rozmowy z mieszkańcami naszego powiatu to podstawa działania każdego samorządowca. Wiele pomysłów przeradza się w konkretne projekty.

Pozdrawiamy świątecznie! Czytajcie nasz profil na facebooku: #dialog #współpraca #działanie.

REKLAMA