https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Najładniejsze dekoracje świąteczne

Najładniejsze dekoracje świąteczne

Komisja powołana prze Wójta Gminy Stare Bogaczowice oceniła dekoracje zgłoszone w konkursie na najładniejszą zewnętrzną dekorację świąteczną, domu, mieszkania, instytucji. W tym roku pięknemu wystrojowi towarzyszyła magiczna atmosfera zimowa, co sprawiło, że komisja miała naprawdę trudne zadanie podczas wyłaniania zwycięzców.

Po długich i burzliwych obradach jury konkursu pierwsze miejsce przyznało Natalii Zarzyckiej z Chwaliszowa, drugie miejsce zajęła Maria Bijak z Gostkowa, a trzecie miejsce zostało przyznane Bartłomiejowi Korzenowskiemu i Piotrowi Dynerowiczowi z Chwaliszowa. Komisja postanowiła wyróżnić również: Przemysława Kopacza z Cieszowa, Stanisława Gołyźniak z Lubomina oraz Agnieszkę Morawską z Chwaliszowa.

– Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie, za pracę, pomysłowość i oczarowanie bajkową scenerią wszystkich przejeżdżających obok Waszych udekorowanych domów. I już dziś zapraszam do wzięcia udziału w przyszłorocznym konkursie – mówi Mirosław Lech, wójt Gminy Stare Bogaczowice.

(IL)

REKLAMA

Click Here