https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Konkurs świąteczny

Konkurs świąteczny

Gminne Centrum Biblioteczno -Kulturalne w Starych Bogaczowicach zaprasza do udziału w niezwykłym, świątecznym konkursie.

– Wszystkie dzieci z naszej gminy w wieku od 6 do 12 lat mogą wziąć w nim udział. Wystarczy narysować świąteczną pocztówkę w formacie A4. Najważniejsze, aby była ona płaska. Nie używajcie bibuły, kleju, ani żadnych elementów, które będą wystawały. Kredki i farby będą najlepsze! A to dlatego, że pocztówki trafią później do wszystkich mieszkańców z pięknymi życzeniami – w formie plakatów, banerów i pięknych, drukowanych pocztówek. Każdy uczestnik zostanie nagrodzony. Najlepsi otrzymają bony na internetowe zakupy w sklepie EMPiK. Prace prosimy dostarczać osobiście lub pocztą: Gminne Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Starych Bogaczowicach ul. Główna 148, 58-312 Stare Bogaczowice. Przed wysłaniem pracy prosimy o zapoznanie się z regulaminem: http://www.gcbk.pl/…/regulamin_%C5%9Bwi%C4%85tecznka…

Wysłanie pracy wiąże się z jego akceptacją – mówi Ilona Bujalska, dyrektor Gminnego Centrum Biblioteczno -Kulturalne w Starych Bogaczowicach.

(IL)

REKLAMA

Click Here