https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Czas do przedszkola

Nastał czas, aby wybrać przedszkole dla swojego najcenniejszego skarbu, jakim jest dziecko. – Minęły już czasy, gdy robiliśmy to pochopnie, bez większego namysłu. Dzisiaj wiemy, że ten wybór to jeden z najważniejszych filarów na drodze do sukcesu naszych pociech – podkreśla Katarzyna Tomańska, dyrektor sieci niepublicznych przedszkoli w Wałbrzychu i Świebodzicach.

– Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zapraszamy do pierwszego przedszkola freblowskiego w Wałbrzychu i Świebodzicach, którego program został oparty na autorskiej metodzie F.Froebla. Na czym ona polega? Nauka oparta jest na programie “dar zabawy”, który skłania do samodzielnej aktywności dziecka, kierowanej przez nauczyciela. Zabawa ta ma charakter poznawczy, badawczy, ruchowy i konstrukcyjny. Pobyt w naszej placówce, to niepowtarzalna przygoda edukacyjna, związana z ruchem, działaniem twórczym, muzyką, śpiewem i wspólną zabawą – podkreśla dyrektor freblowskich przedszkoli .o profile matematyczno – przyrodniczym Koniczynka I w Świebodzicach i Jedyneczka w Wałbrzychu oraz freblowskich przedszkoli o profilu sportowo – artystycznym: Koniczynka w Świebodziach i Bajka w Wałbrzychu.

Oferta, którą proponują swoim podopiecznym przedszkola freblowskie w Wałbrzychu i Świebodzicach to:

–          języki obce: angielski, francuski, niemiecki

–          twórcza rytmika

–          akademia dźwięku i ciszy

–          spotkania z teatrem

–          spotkania z filharmonią

–          lekcje żywej przyrody

–          flay fitness

–          tańce

– Zapisy przyjmujemy telefonicznie, pod numerem 602 231 533lub mailowo: przedszkola@onet.pl. Zapraszamy do naszych placówek w Wałbrzychu i Świebodzicach – mówi Katarzyna Tomańska.

(TP)

REKLAMA

Kliknij tutaj