https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

I Bieg Mikołajkowy dla Hospicjum

„Piękny jest człowiek robiący coś z pasją”

Wera Gorczyńska

W imieniu wszystkich podopiecznych Hospicjum, wdzięcznych za każdy gest i każdą minutę myślenia właśnie o nich, w imieniu pracowników na co dzień zaangażowanych w losy podopiecznych oraz w imieniu własnym i Zarządu Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej – oddział w Wałbrzychu DZIĘKUJĘ.

DZIĘKUJĘ wszystkim BIEGACZOM – UCZESTNIKOM „I BIEGU MIKOŁAJKOWEGO DLA HOSPICJUM”.

To dzięki Waszej pasji, która czyni Was pięknymi, godnymi uwagi ludźmi ktoś poczuł się ważny i wyjątkowy, ktoś zrozumiał, że jego życie trwa i jest niezwykle cenne. Ten „Ktoś”, to każdy z podpieczonych naszego Hospicjum, który dzięki Wam i takim akcjom, jak miniony „I Bieg Mikołajkowy dla Hospicjum” poczuł pozytywną energię, płynącą z Waszych serc.

To dzięki Wam szczególni nasi podopieczni – dzieci po zgonach bliskich oraz dzieci terminalnie i nieuleczalnie chore otrzymają możliwość spełnienia dziecięcych marzeń. Dzięki zebranym, w formie opłat wpisowych oraz „cegiełek” środkom na ich twarzach zagości uśmiech, a otrzymane upominki będą im przypominać właśnie o Was – „Biegaczach do zadań specjalnych”.

Dziękujemy zaangażowanym od początku do końca współorganizatorom:

– Wójtowi Gminy Stare Bogaczowice Mirosławowi Lechowi, który – stając się inicjatorem akcji – zjednoczył siły wielu, by akcja mogła się odbyć

– LKS Unia Bogaczowice sekcja biegowa

– OSP Stare Bogaczowice

– Nieformalna grupa biegowa z Wałbrzycha i okolic Kłosowscy,

– wszystkim wolontariuszom.

Wasza pasja, energia oraz przekonanie o znaczeniu wspólnego działania na rzecz innych to niezwykle cenny lek dla wszystkich naszych podopiecznych, których wdzięczność jest ogromna.

DZIĘKUJEMY!

W imieniu Zarządu PTOP Oddział Wałbrzych

Renata Wierzbicka

Prezes Zarządu

REKLAMA

Kliknij tutaj