https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Zbiórka dla Adama

Zbiórka dla Adama

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zorganizowali zbiórkę pieniędzy na rzecz swojego kolegi Adama Markowskiego. W akcję pomocy choremu funkcjonariuszowi włączyli się już także mieszkańcy Wałbrzycha i powiatu oraz ludzie dobrej woli z całej Polski.

– Sierżant sztabowy Adam Markowski od 2008 roku pełni służbę w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Obecnie jako funkcjonariusz Wydziału Ruchu Drogowego, jako referent, dba o bezpieczeństwo na naszych drogach. Adam to człowiek, który zawsze sumiennie wykonuje swoje obowiązki służbowe. Jest wspaniałym mężem i ojcem. Dlatego teraz, gdy zdiagnozowano u niego chorobę nowotworową, bardzo potrzebuje naszego wsparcia, również finansowego. Wszystkie osoby, które chcą pomóc naszemu koledze prosimy o wpłaty na konto: 68 1090 2271 0000 0001 0391 0207. W tytule przelewu prosimy wpisać „Dla Adama” – zachęca nadkomisarz Magdalena Korościk z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu.

Rodzina Adama Markowskiego znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. Walka z chorobą nowotworową wymaga nie tylko wsparcia mentalnego, które płynie nie tylko od kolegów z pracy, ale także zwykłych mieszkańców. Niezbędne są także pieniądze, które umożliwią skorzystanie z najnowocześniejszych form terapii, a potem rehabilitacji 38-letniego wałbrzyszanina.

– Przez kilka lat walczyliśmy z żoną o zdrowie naszej córeczki. Dziś rodzina jest dla mnie wielkim wsparciem w walce o życie, bo mam dla kogo żyć. Serdecznie dziękuję wszystkim przyjaciołom, znajomym, kolegom z pracy oraz osobom, których nie znam, za udzieloną pomoc – podkreśla Adam Markowski.

(RED)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty