https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Zapisz się już dziś do Szkoły Żak

Nieważne ile masz lat i czym się zajmujesz! Rekrutacja letnia w Centrum Nauki i Biznesu Żak w Wałbrzychu trwa do 31 października. W tym naborze przygotowaliśmy dla Państwa coś, czego jeszcze nie było! Postawiliśmy na innowacyjne i prestiżowe kierunki kształcenia. Tylko w Żaku dajemy szansę wszystkim osobom dorosłym do podniesienia kwalifikacji.

Proponujemy następujące jednoroczne specjalizacje: aranżacja ogrodów, dekorator wnętrz, transport i logistyka, rejestratorka medyczna, to kierunki dające szerokie możliwości zatrudnienia i satysfakcji finansowej. Osoby, które cenią zdrowie i urodę zapraszamy do kształcenia się na kierunku konsultant ds. dietetyki, wizażystka/stylistka lub manikiurzystka. Odpowiadają one potrzebom rynku. Te nowe, perspektywiczne kierunki są bez wątpienia szansą na znalezienie dobrze płatnej pracy.

Nie zapomnieliśmy również o bezpłatnych kierunkach zawodowych. Dla osób z wykształceniem średnim proponujemy naukę na kierunkach: technik administracji, technik BHP, technik usług kosmetycznych, florysta i nowość opiekun medyczny.

Jeśli nie masz wykształcenia średniego, nic straconego. W Żaku prowadzimy nabór również do liceum ogólnokształcącego dla dorosłych. Zatem jeśli już dawno przerwałeś naukę, a chciałbyś wrócić do szkoły – przyjdź do nas! Nauka na wszystkich kierunkach odbywa się w trybie zaocznym, co łatwo połączyć z pracą lub obowiązkami domowymi.

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu i do wypełnienia formularza kontaktowego: https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online oddzwonimy do Państwa!

Nauka w Żaku, to same korzyści:

dogodny tryb nauki – zajęcia w weekendy, brak opłaty wpisowej, zajęcia prowadzone przez nauczycieli z wieloletnią praktyką, zniżki przy łączeniach kierunku płatnego z bezpłatnym.

Decydując się na naukę przed ukończeniem 26 roku życia możesz otrzymywać wyższe wynagrodzenie w swojej obecnej pracy (zwolnienie ze składek ZUS). To jeszcze jeden dobry powód, dla którego warto zapisać się na zajęcia w naszej Szkole.

Odwiedź nas w Wałbrzychu, ul. Słowackiego 19, tel.: 74 843 30 30.

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00, a w soboty w godzinach 8:00 -16:00.

(TS)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty