https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Orzeł wraca do gry

W Sali Posiedzeń Urzędu Miejskiego w Mieroszowie odbyło się Walne Zebranie Terenowego Klubu Sportowego Biały Orzeł Mieroszów. Podczas obrad wybrano nowe władze i zasady funkcjonowania klubu.
 
W trakcie zebrania wybrany został nowy zarząd TKS Biały Orzeł Mieroszów, do którego weszli: prezes Dariusz Bydłosz, wiceprezes Maciej Bobrowski, skarbnik Janusz Kordos, sekretarz Izi Kowal, członek zarządu – Ilona Kołodziejczyk. Wspólnie z burmistrzem Mieroszowa Andrzejem Lipińskim zostały także ustalone wstępne zasady funkcjonowania klubu, które mają na celu przygotowanie do rozgrywek piłkarskich w przyszłym sezonie.
– Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Mieroszowa, który zaplanowany został na 23 lutego 2019 r., stanie się wyśmienitą okazją do spotkania zawodników i rozmów mających na celu powołanie składu drużyny Białego Orła – podkreślają działacze mieroszowskiego klubu.
(RED)

W Sali Posiedzeń Urzędu Miejskiego w Mieroszowie odbyło się Walne Zebranie Terenowego Klubu Sportowego Biały Orzeł Mieroszów.

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty