https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Strącą Ikara?

Przed nami kolejna dawka siatkarskich emocji! W sobotę 1 grudnia o godz. 18:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej AQUA ZDRÓJ wałbrzyscy siatkarze zmierzą się z zespołem MKS Ikar Legnica w ramach 7 kolejki II ligi siatkówki mężczyzn.
Niepokonani na własnym parkiecie siatkarze zmierzą się z zespołem z Legnicy. Podopiecznych trenera Janusza Bułkowskiego czeka zacięty pojedynek, tym bardziej liczymy na wsparcie kibiców! Oprócz siatkarskich emocji dla najmłodszych UKS Kinder Volleyball przygotuje strefę małego kibica, gdzie maluchy będą mogły aktywnie spędzić czas. Dla wszystkich nieobecnych tego dnia w hali nasz partner medialny Dziennik Wałbrzych przygotuje relację video live. Będzie się działo!
Karnety na sezon 2018/19 (runda zasadnicza, play-off, turnieje)
90 zł normalny
40 zł ulgowy
Bilety w cenie
dzieci i młodzież do ukończenia szkoły podstawowej BEZPŁATNIE
5 zł ulgowy (młodzież szkolna, studenci do ukończenia 26 roku życia, emeryci i renciści, niepełnosprawni)
10 zł normalny
Bilety dostępne w sprzedaży w Hotelu AQUA ZDRÓJ oraz w dniu meczu w kasach biletowych.
Szczegóły na stronie www.siatkowka.walbrzych.pl
W sobotę 1 grudnia 2018 w Hali Widowiskowo-Sportowej Aqua Zdrój podczas meczu wałbrzyskich siatkarzy z MKS Ikar Legnica odbędzie się zbiórka na rzecz schroniska dla zwierząt w Wałbrzychu. Zbieramy: mokrą karmę dla psów i kotów, ryż i makaron, żwirek dla kotów oraz smycze, obroże i kagańce. Start godz. 18:00. Zima to szczególnie trudny okres dla bezdomnych zwierząt i własnie teraz najbardziej potrzebują one naszego wsparcia. Dołącz do akcji i wspomóż podopiecznych schroniska!
Szczegółowe informacje na temat potrzeb zwierzaków dostępne są na stronie: www.schronisko.walbrzych.pl/pomoc-schronisku
(FK)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty