https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Cersanit stawia na rozwój!

Firma Cersanit III S.A. zlokalizowana w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej jest jednym z wiodących producentów płytek ceramicznych i gresów. Jest również jednym z największych pracodawców w regionie – obecnie zatrudniający ponad 800 pracowników.
 
Outlet Firmowy Cersanit – Opoczno
Od dłuższego czasu do firmy Cersanit wpływały zapytania klientów o możliwość zakupu płytek ceramicznych bezpośrednio od producenta. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, szóstego sierpnia 2018 r. przy fabryce w Wałbrzychu zostanie otwarty Outlet Firmowy – Cersanit – Opoczno.
W Outlecie będzie prowadzona sprzedaż płytek ceramicznych – głównie końcówek serii. Sprzedawany towar będzie dostępny w atrakcyjnych cenach – już od 6 zł za metr kwadratowy!
– Wszystkich chcących odmienić swoje wnętrze przy niewielkich nakładach finansowych zapraszamy do naszego Outletu zlokalizowanego na terenie parkingu pracowniczego naprzeciwko zakładów produkcyjnych przy ul. Uczniowskiej 21 w Wałbrzychu. Punkt sprzedażowy będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00 oraz w soboty w godzinach 9.00 – 13.00 – informuje Beata Ostrowska, kierownik Outletu.
 
Nowe możliwości produkcyjne
Zakład Cersanit III S.A. w Wałbrzychu przede wszystkim skupia się na produkcji, więc nowe inwestycje pojawią się również w tym obszarze. Już na jesień 2018 r. zaplanowana jest modernizacja istniejącej linii do produkcji gresów technicznych w Zakładzie nr 1.
– Dzięki zaplanowanym pracom uzyskamy możliwość produkcji gresów szkliwionych. Wprowadzenie zmian technologicznych na obecnej linii produkcyjnej zwiększy naszą elastyczność w produkcji gresów, co w większym stopniu pozwoli zaspokoić wciąż rosnące potrzeby naszych klientów – mówi Krzysztof Górny, kierownik Zakładu nr 1.
 
Nowe miejsca pracy
W związku ze wspominanymi wyżej planowanymi zmianami w obszarze produkcji, powstanie 35 nowych miejsc pracy. Rekrutacja na stanowiska produkcyjne już trwa.
Oprócz pracowników produkcji, Cersanit III S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko operatora wózka widłowego oraz pracowników Działu Technicznego (mechanik, elektromechanik, automatyk).
– Skupiamy się na pozyskaniu kandydatów, którzy poszukują stabilnego zatrudnienia. Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Jesteśmy otwarci na zatrudnienie młodych osób bez doświadczenia zawodowego – poprzez szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne jesteśmy w stanie nauczyć nowych pracowników wykonywania obowiązków na poszczególnych stanowiskach pracy. W związku z tym zapraszamy do aplikowania również tegorocznych absolwentów szkół zawodowych i średnich – zachęca Marta Górecka, HR Manager.
Swoim pracownikom Cersanit zapewnia bezpłatny dojazd z: Kamiennej Góry, Czarnego Boru, Boguszowa-Gorc, Mieroszowa, Głuszycy oraz Jedliny Zdrój.
Wszelkie informacje na temat rekrutacji można uzyskać w Dziale HR Cersanit III S.A. –
tel. 74/849-30-64, e-mail: rekrutacja.walbrzych@cersanit.com.
(PT)

REKLAMA

Kliknij tutaj