https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Pożyczka jak marzenie

KredytOK to marka, która jest coraz częściej wybierana przez klientów poszukujących wygodnej i szybkiej pożyczki z jasnymi zasadami spłaty. – Jedną z nowości jest nasza pożyczka do 3 tysięcy złotych dla wszystkich – wystarczy dowód osobisty. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi nowymi ofertami i do skorzystania z pełnej gamy produktów finansowych KredytOK w biurach w Wałbrzychu przy ul. Broniewskiego 73 oraz w Kamiennej Górze przy ul. Papieża 14 – podkreślają pracownicy biur KredytOK.
 
– Masz problemy finansowe? Złap nasze koło ratunkowe! Pożyczka do 20 tys. zł na spłatę: komornika, spółdzielni, chwilówek itp. Bez BIK, KRD, BIG – wyliczają przedstawiciele KredytOK. – Nowością w naszej ofercie jest także szybka pożyczka do 3 tysięcy złotych. Pożyczone pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel, a decyzję wydajemy na miejscu, w naszych biurach w Wałbrzychu i Kamiennej Górze. Czas oczekiwania to zaledwie piętnaście minut, bo przy jej udzielaniu jest minimum formalności, ponieważ wystarczy tylko dowód osobisty kredytobiorcy. A do tego jeszcze klient, który pomyślnie przejedzie weryfikację i zostanie mu udzielona pożyczka, może dostać w prezencie 100 zł! Następnym nowym produktem jest „Pożyczka Jak Marzenie” dopasowana do potrzeb naszego klienta. Na dowolny cel można pożyczyć od 2 tysięcy złotych do nawet 15 tysięcy złotych, a spłatę tego zobowiązania można rozłożyć na kres od 24 aż do 48 miesięcy. Tak atrakcyjne warunki pozwalają na ustalenie niskich rat, które będą łatwiejsze do spłacania.
 
Dlaczego warto wybrać KredytOK?
 
Dzięki dużej liczbie nowoczesnych produktów finansowych nasi klienci mogą szybko i wygodnie uzyskać pożyczkę na dogodnych warunkach:
– oferujemy przejrzyste warunki udzielanych pożyczek i działamy w sieci stacjonarnych oddziałów
– nasza infolinia jest czynna w godzinach 8.00-20.00 (poniedziałek – piątek) oraz 9.00-17.00 (sobota), co pozwala na sprawną obsługę klientów,
– nasze usługi cieszą się dużym zaufaniem klientów, dlatego jesteśmy obecni na rynku nieprzerwanie od 1999 roku,
– duża liczba atrakcyjnych produktów pozwala nam dobrać idealną ofertę dla Ciebie!
Oddziały blisko Państwa:
WAŁBRZYCH – ul. Broniewskiego 73 (obok marketu B1), tel. 515-751-711
KAMIENNA GÓRA – ul. Papieża 14 (obok marketu Kaufland), tel. 502-284-615.
(TS)
 

REKLAMA

Kliknij tutaj