https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Zdrowie z konopi w Spiżarni

 
Masz dość wszechobecnej chemii w produktach spożywczych? Szukasz naturalnych kosmetyków i zdrowej żywności? Odwiedź sklep „Spiżarnia” w Hali Targowej „Bazar” przy ul. Hetmańskiej 82 na osiedlu Podzamcze w Wałbrzychu. – W naszym sklepie jest duży wybór produktów ekologicznych, między innymi miodów i produktów pszczelarskich, a także wyrobów z konopi – podkreśla właściciel „Spiżarni”.
 
– W ostatnim czasie medycyna – akademicka i naturalna – coraz częściej sięga po dobroczynne substancje zawarte w konopiach. Na rynku pojawiło się dużo produktów zawierających w swoim składzie wyciągi z konopi. Są to zarówno suplementy diety jak i kosmetyki. Trzeba oczywiście zaznaczyć, że na Polskim rynku sprzedawane są produkty wytwarzane na bazie konopi siewnej (Cannabis sativa), która jest w naszym kraju legalna i nie ma działania psychoaktywnego (nie zawiera THC w przeciwieństwie do konopi indyjskiej, a w zasadzie zawiera jedynie mikroślady tej substancji – poniżej 0,2 %). Badania naukowe potwierdzają, że wyciągi z konopi mają bardzo pozytywne skutki w leczeniu wielu chorób cywilizacyjnych. Konopie pomagają leczyć m.in. takie choroby jak: rak, padaczka, choroba Parkinsona, choroba Alzheimera, stwardnienie rozsiane, zespół Tourette’a, autyzm,  choroba Crohna i inne stany zapalne jelit, nudności i wymioty, zespół utraty łaknienia i wyniszczenia, trądzik, łuszczyca, zespół stresu pourazowego, nerwica, psychoza, uzależnienie, bezsenność, przewlekły ból: neuropatyczny, przerzutowy, zapalny, migrena, fibromialgia, toczeń, reumatoidalne zapalenie wielostawowe, cukrzyca typu II, zapalenie tarczycy typu Hashimoto, osteoporoza, działania niepożądane związane z chemioterapią, wsparcie radioterapii i chemioterapii, zespół HIV-AIDS i utraty soli, stadia terminalne choroby nowotworowej. W „Spiżarni” oferujemy duży wybór produktów wytwarzanych na bazie konopi: olej konopny, olej konopny z CBD (stężenie 5% a na zamówienie 10,15 i 30% CBD), ziarno konopi, herbaty z konopi, mąka z konopi, a także kosmetyki na bazie konopi – wylicza właściciel „Spiżarni”.
Sklep ze zdrową żywnością „Spiżarnia” znajduje się w Hali Targowej „Bazar” na wałbrzyskim Podzamczu przy ul. Hetmańskiej 82 – stoisko nr 3. W jednym miejscu można kupić także: prawdziwy chleb, wędliny i sery bez chemii, ekologiczne jajka od szczęśliwych kur, naturalne śmietany i masło, przyprawy bez chemii, soki, oleje, mąki i kasze, mleko zbożowe, żywność bezglutenową, zdrowe słodycze, naturalne kosmetyki, suplementy i wiele innych. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00, a w soboty w godzinach 9.00-14.00. Można się także skontaktować telefonicznie pod numerem 605 570 035 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: szymonzakrawacz@gmail.com.
– Na każdego kto polubi profil „Spiżarni” na Facebooku czeka jednorazowy rabat w wysokości 5 procent. Z rabatu można skorzystać do końca czerwca 2018 r. – dodaje Szymon Zakrawacz.
(TP)
spizarnia konopie
 
 
 
sklep spizarnia

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty