https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Biegaj z Jedynką

 
8 czerwca 2018 r. I Liceum Ogólnokształcące w Wałbrzychu organizuje IV edycję biegów sztafetowych drużyn 7-osobowych, w tym roku pod nazwą „Biegaj z Jedynką u Paderewskiego w Roku Setnej Rocznicy Niepodległej” pod honorowym patronatem Prezydenta Wałbrzycha.
 
– Serdecznie zapraszamy nie tylko drużyny szkolne, ale też pozaszkolne: klubów biegowych, sportowych i zakładowych oraz ekipy niezrzeszone. Do wygrania są atrakcyjne nagrody, a na zwycięzców w poszczególnych kategoriach czekają Puchary Aleksandra Wierietielnego oraz pamiątkowe medale. W tym roku, jak zawsze, pobiegnie też sztafeta VIP-owska oraz sztafety firm, które od lat mocno wspierają naszą inicjatywę biegową: Ronal, Faurecia, Wodociągi Wałbrzych, Toyota. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: http://www.1lo.walbrzych.pl/, na której w zakładce „Biegaj z Jedynką” są relacje filmowe z poprzednich lat – zachęca Beata Urbaniak, wicedyrektor I LO i koordynator akcji „Biegaj z Jedynką”.
Impreza rozpocznie się 8 czerwca 2018 r. (piątek) o godz. 10.00 w hala lekkoatletycznej przy ul. Chopina w Wałbrzychu. Na godz. 10.30 zostały zaplanowane starty sztafet w poszczególnych kategoriach.
(RED)
 
Biegaj z jedynka 2018

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty