https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Wywalczyli 72 medale!

Aż 72 medale, w tym: 25 złotych, 15 srebrnych i 32 brązowe zdobyli zawodnicy z wałbrzyskiego Klubu Taekwondo Taipan podczas Mistrzostw Polski Polskiej Federacji Taekwondo, które odbyły się w Kaliszu. W turnieju wzięło udział aż 583 zawodników z 83 klubów – członków Polskiej Federacji Taekwondo. Zawody trwały nieprzerwanie 10 godzin.
 
– Był to najlepszy wynik w historii klubu, co jest zarazem wspaniałym prezentem z okazji jubileuszu 25 -lecia Klubu Taekwondo Taipan – mówi Sabum Rajmund Felusiak 5 Dan. – Jako Klub zdobyliśmy najwięcej medali w Polsce, a nasza reprezentacja była najliczniejsza. Bardzo dziękuję za wspaniałe przygotowanie zawodników naszym trenerom: Jarosławowi Włochalowi 3 Dan, Robertowi Ruteckiemu 2 Dan, Michałowi Maderze 1 Dan, Ewelinie Felusiak 1 Dan i Magdalenie Siwińskiej 1 Dan. Jest to ogromny powód do dumy, bo oznacza to, że lata ciężkiej pracy wszystkich trenerów przynoszą powoli wspaniałe efekty w postaci niesamowitych wyników sportowych. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie i co bardziej cieszy, że do ścisłej kadry Polski po zawodach dostało się aż dwoje zawodników z naszego klubu: niezwyciężona do tej pory Julia Furtyk i debiutant w kadrze Hubert Cytarzyński! Teraz czekamy na wyniki na arenie międzynarodowej i trzymamy kciuki. Oprócz wielu sukcesów indywidualnych, nasi zawodnicy zdobyli laury w konkurencji układów drużynowych kadetów. Nasza drużyna zdobyła brązowy medal. Niedługo koniec wspaniałego sezonu i przerwa wakacyjna, w której wyjeżdżamy na obóz sportowy, a później na zgrupowanie kadry. Na nowy sezon zapraszamy od września. Szczegóły na www.taipan.pl lub pod numerem 724 144 724.
(RED)
 taipan kalisz mp
Wałbrzyski Klubu Taekwondo Taipan zdo minował mistrzostwa Polski w Kaliszu.

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty