https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Pobiegli z flagą

Do III Górskiego Półmaratonu z Flagą na Trójgarbie zgłosiło się 243 zawodników – 153 mężczyzn i 63 kobiety. Ostatecznie wystartowało 205 osób w tym również z Białorusi i Ukrainy.
 
Na dystansie 21 km wystartowało 153 zawodników ana 10 km wystartowało 91. Gęsta sieć leśnych dróg Masywu Trójgarbu pozwala na wytyczanie bardzo różnorodnych tras, które wykorzystywane są również w „Sudeckiej 100”. Start i meta umieszczone nad zalewem w Starych Bogaczowicach stworzyły niepowtarzalny klimat tej imprezy. Pogoda sprzyjała uczestnikom biegu, i pierwsi zawodnicy pojawili się na mecie już po 35 minutach.
Na dystansie 10 km wśród mężczyzn zwyciężył Adam Dymitrca przed Bartoszem Zającem i Markiem Swobodą. Wśród kobiet pierwsza na mecie zameldowała się Paulina Sarzńska przed Sonią Rozumkiewicz i Natalią Gruchała. Na dystansie 21 km wśród mężczyzn zwyciężył Bartłomiej Wojsław przed Robertem Kubiakiem i Piotrem Oskwarek. Wśród kobiet pierwsza na mecie zameldowała się Monika Duczmal przed Edytą Gradecką i Sylwią Gradecką.
(IL)
polmaraton z flaga 2018

REKLAMA

Kliknij tutaj