https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Wielkanocne pyszności ze sklepu Spiżarnia

Wielkanocne pyszności ze sklepu Spiżarnia
 
Gdzie można kupić zdrowe i smaczne produkty na zbliżające się święta wielkanocne? W sklepie ze zdrową żywnością „Spiżarnia” w Hali Targowej „Bazar” na wałbrzyskim osiedlu Podzamcze.
 
W sklepie „Spiżarnia” jest szeroki wybór produktów świeżych.
– Oferujemy chleb na żytnim zakwasie, który jest pieczony w prawdziwym piecu chlebowym opalanym drewnem, swojskie wędliny: szynki, polędwice, kiełbasy- w tym białą, pasztety i wiele innych, a także naturalne sery twarogowe i żółte oraz jajka od kur z wolnego wybiegu. W ofercie na zamówienie jest również mięso wieprzowe i wołowe, a także warzywa. Co ważne: wszystkie świeże produkty sprowadzane są od małych, lokalnych wytwórców, w większości z regionu dolnośląskiego – podkreśla Szymon Zakrawacz, właściciel sklepu „Spiżarnia” w Wałbrzychu.
Za dwa tygodnie Wielkanoc i czas przygotowań świątecznych potraw.
– W naszym sklepie jest wiele produktów, które kojarzą się ze świętami wielkanocnymi. Między innymi mamy pyszne chrzany, musztardy, sosy, a także octy z okolic Torunia, z których w swoich programach korzysta Karol Okrasa (kręcił nawet odcinek u pana, który wytwarza te cuda). W ofercie jest również ekologiczny żurek, barszcz biały, ćwikła. Wielbiciele wypieków znajdą u nas szeroki wybór mąk, bakalii, orzechów. W jest także cała gama zdrowych zamienników białego cukru rafinowanego, czyli: ksylitol, cukier kokosowy, stewia, melasa buraczana, słód jęczmienny i wiele innych. Jest też bogaty wybór miodów. Mamy ponadto ekologiczne proszki do pieczenia, przyprawy, a także prawdziwy cukier waniliowy. Poza tym przed świętami zbieramy zapisy na wędliny i chleb, a taki system sprawdził się już wcześniej. Klient – robiąc zamówienie – ma pewność, że nie zabraknie jego ulubionych przysmaków. A z okazji zbliżających się świąt mamy wielkanocny rabat: 5% dla każdego klienta, który polubi nasz profil na Facebooku. Rabat będzie udzielany jednorazowo i będzie obowiązywał do końca kwietnia 2018 r. Serdecznie zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00, a w soboty w godzinach 9.00-14.00 do naszego sklepu w Hali Targowej „Bazar” przy ul. Hetmańskiej 82 – stoisko nr 3. Można się także z nami skontaktować telefonicznie pod numerem 605 570 035 oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej: szymonzakrawacz@gmail.com – dodaje właściciel sklepu „Spiżarnia” w Wałbrzychu.
(TP) 
sklep spizarnia
 

REKLAMA

Kliknij tutaj