https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

KredytOK

KredytOK to marka, która jest coraz częściej wybierana przez klientów poszukujących wygodnej i szybkiej pożyczki z jasnymi zasadami spłaty. Z pełnej oferty KredytOK można skorzystać w biurach w Wałbrzychu przy ul. Broniewskiego 73 oraz w Kamiennej Górze przy ul. Papieża 14.
kredyty ok witryna 2
Wysoki poziom obsługi i satysfakcji klienta sprawia, że docieramy do coraz większej grupy odbiorców. Systematycznie otwieramy kolejne oddziały na terenie całego kraju. Poszerzamy także portfel naszych produktów, aby dopasować się do potrzeb klientów.
Obecnie w ramach sieci ponad 100 stacjonarnych oddziałów oferujemy pożyczki z jednorazową spłatą, pożyczki wieloratalne, a także kredyty gotówkowe do 200 tys. zł. Posiadamy również pożyczkę ratalną dedykowaną Seniorom, udzielaną w 100% przez telefon.
Dlaczego warto wybrać KredytOK?

  • Dzięki dużej liczbie nowoczesnych produktów finansowych nasi klienci mogą szybko i wygodnie uzyskać pożyczkę na dogodnych warunkach,
  • oferujemy przejrzyste warunki udzielanych pożyczek i działamy w sieci stacjonarnych oddziałów
  • nasza infolinia jest czynna w godzinach 8.00-20.00 (poniedziałek – piątek) oraz 9.00-17.00 (sobota), co pozwala na sprawną obsługę klientów,
  • nasze usługi cieszą się dużym zaufaniem klientów, dlatego jesteśmy obecni na rynku nieprzerwanie od 1999 roku,
  • duża liczba atrakcyjnych produktów pozwala nam dobrać idealną ofertę dla Ciebie!
  • oddziały blisko Państwa:

WAŁBRZYCH – ul. Broniewskiego 73 (obok marketu B1) tel. 515-751-711
KAMIENNA GÓRA – ul.Papieża 14 (obok marketu Kaufland) Tel. 502-284-615.
(TS)
kredyty ok biuro

REKLAMA

Kliknij tutaj