https://db2010.pl GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Konkurs wiedzy o marszałku

 
Fundacja Edukacyjno – Społeczna „Polny Kwiat”, Gminne Centrum Biblioteczno – Kulturalne oraz Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjalnymi w Starych Bogaczowicach zapraszają uczniów szkół podstawowych ( kl. VI-VII ) i gimnazjalnych ( kl. II – III ) z powiatu wałbrzyskiego, świdnickiego, kamiennogórskiego i jaworskiego do udziału w konkursie wiedzy o działalności i życiu Marszałka Józefa Piłsudskiego.
 
Konkurs odbędzie się 8 listopada 2017 o godz. 10.00 w Szkole Podstawionej w Starych Bogaczowicach przy ul. Głównej 172 a. Konkurs dofinansowany jest z Ministerstwa Obrony Narodowej w ramach zadania publicznego „Wieczornica Patriotyczna z okazji 99 rocznicy odzyskania niepodległości”, a jego celem propagowanie wśród młodzieży współczesnych postaw patriotycznych na przykładzie Józefa Piłsudskiego i podnoszenie poziomu wiedzy historycznej z zakresu odzyskania przez Polskę niepodległości.
– Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w konkursie zgłoś swój udział w GCBK pod nr tel. 748443503 do dnia 31.10. 2017. Szczegółowy regulamin jest na stronie internetowej www.fundacjapolnykwiat.cba.pl – zachęca Agnieszka Lechowicz, specjalista d/s edukacji społecznej w Gminnym Centrum Biblioteczno – Kulturalnym w Starych Bogaczowicach.
(AL)
konkurs pilsudski

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty