https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Razem przeciw rakowi piersi

 
Dzień Różowej Wstążki to jedno z najważniejszych wydarzeń dedykowanych profilaktyce raka piersi w Polsce. Organizatorzy spotkania: Miejska Biblioteka Publiczna oraz Rada Miejska Boguszowa – Gorc, postanowili po raz kolejny przybliżyć ten trudny temat mieszkańcom Boguszowa Gorc.
 
Podczas spotkani doktor Ewa Kwaśny objaśniła zgromadzonym paniom na czym polega i jak ważna jest profilaktyka raka piersi. Pani doktor szczegółowo opowiedziała podczas spotkania jak o siebie dbać i na co zwracać szczególną uwagę. Po trudnych tematach przyszedł czas na odrobinę relaksu, o który zadbała znana aktorka Joanna Bartel. Artystka swoimi znakomitymi piosenkami porwała do wspólnego śpiewu zgromadzone panie, a dowcipami rozbawiła gości do łez.
– Mamy nadzieję, że panie opuszczając salę widowiskową, będą zdrowszymi o dawkę niezwykle ważnej wiedzy, przekazanej przez dr Ewę Kwaśny oraz dużą dawkę dobrego humoru przekazanego przez Joannę Bartel. Wszystkim paniom serdecznie dziękujemy za przybycie i przypominamy o regularnych badaniach profilaktycznych – powiedziała dyrektor MBP-CK Elżbieta Gajewska.
(RED)
 andzia boguszow
Joanna Bartel wystąpiła w Boguszowie Gorcach uświetniając Dzień Różowej Wstążki.

REKLAMA

Kliknij tutaj