https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Wrócili do odnawianej szkoły

Po dwumiesięcznej przerwie, 4 września dla wszystkich uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Mieroszowie zadzwonił pierwszy dzwonek. Z nowymi siłami i zapałem pojawili się na placu przed  budynkiem, aby powitać  rok szkolny 2017/2018.
 
Będzie to rok wyjątkowy, z wieloma zmianami, nie tylko za sprawą reformy edukacji, ale także remontów, które trwały całe wakacje. Na uczniów, nauczycieli oraz rodziców czekały nowe, piękne sale lekcyjne, w których z pewnością  uczniom będzie milej uczyć się i spędzać czas. W pierwszej kolejności zostały wymienione okna, ogrzewanie, oświetlenie oraz wyremontowano wszystkie klasy i korytarze. Kolejnym etapem prac będzie wymiana dachu i docieplenie budynku, a dzięki termomodernizacji szkoła zyska nowy wygląd, piękną elewację i z pewnością będzie powodem do dumy.
Obecny na uroczystości burmistrz Marcin Raczyński powitał wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców i życzył, aby nauka sprawiała przyjemność i była wielką frajdą. Zapewnił także, że w dalszym ciągu będzie dbał o to, aby uczniowie mogli zdobywać wiedzę w godnych warunkach. Burmistrz złożył również życzenia i wręczył kwiaty dyrektorowi szkoły Elżbiecie Urbanik, która obchodziła jubileusz 25-lecia pracy zawodowej.
(MS)
 

SONY DSC
SONY DSC

Inauguracja roku szkolnego w Publicznej Szkoły Podstawowej w Mieroszowie.

REKLAMA

Kliknij tutaj