https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Sudecka Żyleta

Ponad trzystu miłośników wędrowania po górach zapowiada swój udział w  Sudeckiej Żylecie – trzecim pieszym maratonie, który wyrusza już w piątek 25 sierpnia o godz. 20.00 spod schroniska turystycznego „Sowa”. Do pokonania przygotowano trasę w Sudetach Środkowych o długości 60 km z sumą podejść ok. 2500 m.
Maraton pozbawiony jest rywalizacji, nie został określony limitu czasu na jego pokonanie  i nie będzie prowadzona klasyfikacja końcowa. Zakończy się w sobotę 26 sierpnia przy schronisku „Sowa”, gdzie ok. godz. 18 zaplanowano oficjalne zamknięcie i rozdanie nagród.  Dla uczestników maratonu przygotowano: kartę startową z opisem trasy i mapką, pamiątkowy gadżet z logo maratonu, certyfikat dla uczestników, którzy dotrą do mety, gorący posiłek na trasie, upominki i nagrody rozlosowane w schronisku turystycznym „Sowa”.
Jednocześnie informujemy, że na terenie Gminy Głuszyca uczestników maratonu można będzie zobaczyć i wesprzeć uśmiechem, ciepłym słowem otuchy i kibicowaniem w piątek od ok. godz. 22 na Kamykach oraz w sobotę od godz. 7 w okolicach „Jadła”, ul. Leśnej i Doliny Pięciu Stawów.
Więcej informacji na:
https://web.facebook.com/Maraton-Pieszy-Sudecka-%C5%BByleta-1858787241022181/
(SJ)
sudecka zyleta

REKLAMA

Kliknij tutaj