Z kolarskiego notesu

W Nowe Rudzie odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w kolarstwie MTB XCO dla kategorii do juniora młodszego.

Zawodniczki KKW Superior Wałbrzych szturmem wzięły podium w kategorii juniorka młodsza: 1 miejsce Dorota Bielecka, 2 miejsce Martyna Tomasik, a 3 miejsce Julia Tarnawska. W kategorii żak 1 lokatę zajął Nataniel Kluss, drugi był Paweł Bielecki, a 6 miejsce zajął Paweł Wawrzyńczyk. Kategorii junior młodszy 6 pozycję zajął Piotr Makowski.
Z kolei na szosie rywalizują kolarze LKKS Górnik Wałbrzych – DZT Service Świebodzice. Puchar Polski w Koziegłowach, jazda indywidualna na czas: juniorzy młodsi– 12. Adrianna Rasińska, 36. Karol Woźniak, juniorzy – 48. Paweł Marchlewski; start wspólny: 10. Rasińska, 32. Woźniak. Memoriał Joachima Halupczoka w Turawie, start wspólny: juniorzy młodsi – 45. Adam Sazanowicz. Mistrzostwa Polski Krajowego Zrzeszenia LZS w Jarosławcu, na czas: juniorzy młodsi – 16. Julia Kowalska, start wspólny: 31. Rasińska.