https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Weź udział w XV Dolnośląskim Festiwalu Zupy

 
XV Dolnośląski Festiwal Zupy odbędzie się 25 czerwca 2017 r. w Jedlinie-Zdroju. To duże wydarzenie turystyczne i kulturalno-kulinarne dla mieszkańców Aglomeracji Wałbrzyskiej i województwa dolnośląskiego. Dolnośląski Festiwal Zupy został doceniony przez Dolnośląską Organizację Turystyczną, która uhonorowała imprezę tytułem Największe Turystyczne Wydarzenie Regionu.
 
– Podczas festiwalu gościmy gastronomików z różnych regionów Polski. Reprezentowane są najlepsze restauracje, gospodarstwa agroturystyczne, gospody i zajazdy. Do naszego uzdrowiska przyjeżdżają kucharze, dla których gotowanie jest nie tylko zawodem, ale także pasją. U nas, dzięki urokowi miasta i gościnności mieszkańców, znajdują niepowtarzalny klimat do realizacji swoich pomysłów. Także Państwo mają okazję do zaprezentowania swoich pasji i umiejętności kulinarnych. Uczestnicy konkursu mają także możliwość promowania swojej działalności przez: umieszczenie materiałów reklamowych na swoim stanowisku podczas imprezy oraz umieszczenie banerów, plansz i innych reklam w miejscach uzgodnionych z organizatorem. Dla zwycięzców konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody! W kategorii osoba fizyczna będą to wczasy w Chorwacji dla 2 osób, ufundowane przez Organizację Usług Turystycznych Zbigniew Górnicki. Nagrodą główną w kategorii wystawca instytucjonalny są wczasy dla 1 osoby w Port Grimaud (Francja), ufundowane przez Biuro Podróży „Juventur Travel” Sp. z o.o. Dodatkową nagrodą  w tej kategorii będą vouchery na reklamę (za I m-sce o wartości 5 tys., II m-sce-3 tys., III m-sce-2 tys.) w Gazecie Wrocławskiej, Panoramie Wałbrzyskiej i na portalu naszemiasto.pl – wyjaśnia Leszek Orpel, burmistrz Jedliny-Zdroju.
Zgłoszenia przyjmowane będą w Centrum Kultury w Jedlinie-Zdroju (ul. Piastowska 13), telefonicznie: 74 8455249 wewn. 22, lub e-mail: biblioteka@jedlinazdroj.eu do 21 czerwca 2017 r. do godz.12.00. Więcej informacji od czerwca br. na stronach internetowych: www.jedlinazdroj.eu i www.ckjedlina.pl.
(KS)
 festiwal zupy
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dolnośląski Festiwal Zupy od lat przyciąga smakoszy z całego regionu.

REKLAMA

Kliknij tutaj