https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Nowoczesny Cersanit III SA zwiększa zatrudnienie

Cersanit III S.A. jest jednym z wiodących producentów płytek ceramicznych i gresów w Polsce. Produkcja odbywa się w trzech zakładach zlokalizowanych w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Wałbrzycha, dzięki czemu przyczyniamy się do rozwoju gospodarczego naszego regionu.
cersanit logo
 
 
 
 
Historia Cersanit III S.A rozpoczęła się w 2001 r. W niespełna 10 miesięcy od momentu rozpoczęcia inwestycji w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej powstała fabryka z możliwościami produkcyjnymi 9 mln m2 płytek ceramicznych.
Z czasem okazało się, iż moce produkcyjne nie wystarczają aby zaspokoić potrzeby rynku. W roku 2003 uruchomiono produkcję w drugim zakładzie, który oprócz zwiększenia ilości produkowanych metrów kwadratowych pozwolił na wdrożenie nowych technologii.
cersanit robot fanuc
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wychodząc na przeciw klientowi, właściciele firmy zdecydowali się na kolejną inwestycję i w ten sposób otworzono trzeci już zakład produkcyjny. W roku 2004 Spółka osiągnęła moce produkcyjne 19 mln m2 stając się jednym z największych operatorów w tej branży.
cersanit ancora
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Od czerwca 2017 roku planowane jest uruchomienie kolejnej nowoczesnej linii technologicznej,  w związku z  czym zwiększy się zatrudnienie w Cersanit III SA.
Proces rekrutacji się już rozpoczął. Poszukujemy pracowników do pracy na produkcji. Gwarantujemy pracę w międzynarodowym środowisku, młodym i dynamicznym zespole.
Możliwość realizacji własnych pomysłów i ciągłego rozwoju. U Nas otrzymasz pracę pełną wyzwań,  samodzielną i odpowiedzialną. Oferujemy bogaty pakiet socjalny dla pracowników i ich rodzin, opiekę medyczną oraz pakiet OK System.
Nie zwlekaj! Dołącz do Nas!
Aplikacje można złożyć na adres: rekrutacja.walbrzych@cersanit.com.pl lub bezpośrednio w siedzibie firmy Cersanit III S.A. w Wałbrzychu, ul. Uczniowska 21.
(TS)

REKLAMA

Kliknij tutaj