https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Mistrzyni świata w PWSZ AS

Studia na kierunku kosmetologia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu to – oprócz profesjonalnej kadry i bardzo dobrze wyposażonych pracowni – możliwość obcowania z ludźmi wyznaczającymi trendy w szeroko pojętym sektorze zdrowia i urody.
 
Nie lada gratkę dla studentek przygotowało Koło Naukowe „Iuvenum”, które w ramach cyklu „Spotkań z Mistrzem” zorganizowało pokaz makijażu profesjonalnego Kryolan w wykonaniu Wioletty Wypijewskiej, mistrzyni świata makijażu profesjonalnego. Na co dzień Wioletta Wypijewska pracuje z aktorami i modelkami na potrzeby kolorowych magazynów, sesji zdjęciowych oraz reklam i teledysków. Ponadto występuje w roli wykładowcy oraz jurorki podczas wielu prestiżowych konkursów. Pokaz makijażu był wstępem i zaproszeniem na „II Mistrzostwa Wizażu”, które odbędą 11 kwietnia podczas Dni Kariery w PWSZ Wałbrzych (budynek „B” godz.  9.00 -12.00).
– Wszystkie panie i dziewczyny serdecznie zapraszamy, nie tylko na mistrzostwa, ale również na pokazy umiejętności studentek kierunku kosmetologia. Więcej informacji o Dniu Kariery w PWSZ znaleźć można na stronie http://www.pwsz.com.pl/dzien-kariery/ – zachęcają organizatorzy.
(ESZ)
 Wioletta Wypijewska
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Wioletta Wypijewska przeprowadziła pokaz makijażu profesjonalnego Kryolan dla studentek kosmetologii w PWSZ AS.

REKLAMA

Kliknij tutaj