https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Po co tyle mówić

Jan Trebunia – Tutka z Orkiestrą eM Band wystąpi 18.02.2017 r. o godz. 19.00 w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu.
 
Jan Trebunia-Tutka jest mistrzem altówki i wokalistą o niezwykłej barwie głosu. Komponuje, pisze teksty, a przy tym, stając na scenie w pozycji lidera, przykuwa uwagę swoją osobowością i wizerunkiem. Tworzy, grając długo z zespołem rodzinnym Trebunie-Tutki oraz z zespołem Jazgot, ale zaistniał wyraźnie i solowo współpracując z Mirosławem Kowalikiem – autorem tekstów, muzyki, producentem muzycznym i jednocześnie basistą – członkiem zespołu Raz Dwa Trzy.
Koncert w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu będzie związany z promocją płyty „Po co tyle mówić”. Łączy ona umiłowanie tradycji góralskiej z muzyką współczesną – tworząc oryginalne polskie brzmienie. Znajdziemy na niej dźwięki, które nawiązują do różnych gatunków i kultur.
A Mirosław Kowalik w prostych słowach potrafi przekazać najważniejsze treści. Odnajdziemy tu zarówno utwory refleksyjne np. „W jedną stronę”, ale również żartobliwe, jak „A na stole naleweczka”. „Po co tyle mówić” to projekt przy udziale znakomitej orkiestry rozrywkowej eM Band, która współpracowała z takimi artystami jak Leszek Możdżer, Marek Bałata, Ewa Uryga, czy Basia Trzetrzelewska.
Bilety w cenie 45 zł są do nabycia w Wałbrzychu: Teatr Lalki i Aktora (ul. M. Buczka 16) i Biurze Turystycznym Jolka (ul. Moniuszki 17) i w kiosku z prasą przy ul. Broniewskiego 65 (Piaskowa Góra), a także w Pasażu Tesco w Szczawnie Zdroju – Biuro Turystyczne Jolka.
(RED)
Jan-Trebunia-Tutka plakat internet

REKLAMA

Kliknij tutaj