https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Masz talent? Pokaż go!

Wałbrzyski Ośrodek Kultury zaprasza mieszkańców Aglomeracji Wałbrzyskiej – każdy będzie miał swoje pięć minut. Na najlepszych czeka występ podczas tegorocznych Dni Wałbrzycha, 2 tys. zł, liczne nagrody oraz profesjonalna publikacja w lokalnej gazecie. Zwycięzców otaczamy opieką impresaryjną, promujemy na wydarzeniach organizowanych, współorganizowanych przez WOK.
 
Ruszyła siódma edycja wałbrzyskiego konkursu talentów „Wałbrzych ma Talent”, organizowanego przez Wałbrzyski Ośrodek Kultury.
– Przyjdźcie koniecznie, jeśli tańczycie, śpiewacie, żonglujecie, potraficie porwać w świat iluzji lub macie inne ciekawe pomysły na to, aby oczarować jury i publiczność. Trio Elegance Akrokar, Angelika Krynicka, Weronika Włodarczyk, Maciej Robak, Marlena Rozicka, Justyna Piela, Justyna Medeksza, zespoły Wrzask i Silentlive… to tylko część zwycięzców i wyróżnionych w sześciu pierwszych edycjach naszego konkursu. Jeśli chcecie do nich dołączyć, zgłoście się na tegoroczne eliminacje. Castingi: 18 lutego, w godz. 10.00-12.00, WOK na terenie Starej Kopalni, 18 kwietnia, w godz. 10.00-12.00, WOK Piaskowa Góra. Finaliści wybrani podczas castingów zaprezentują się przed jury i publicznością podczas tegorocznych Dni Wałbrzycha. Zespoły muzyczne proszone są o zgłaszanie się na II casting (18.04.2017, WOK na Piaskowej Górze) – mówią organizatorzy.
Osoby niepełnoletnie powinny przyjść na casting z opiekunem lub posiadać pisemną zgodę na udział w konkursie, podpisaną przez prawnego opiekuna. Regulamin i zgoda opiekuna do pobrania na wok.walbrzych.pl.
(RED)
WmT plakat

REKLAMA

Kliknij tutaj