https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Czas na rewanże

Koszykarze Górnika Trans.eu Wałbrzych w pierwszej rewanżowej kolejce rundy zasadniczej zagrają w Hali Wałbrzyskich Mistrzów z Polkątami Kąty Wrocławskie. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 10 grudnia o godz. 18:30.
 
SONY DSC
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na półmetku rundy zasadniczej wałbrzyszanie zajmują 2. miejsce w tabeli grupy D II ligi z 23 oczkami na koncie. Przez porażkę we Wrocławiu ze Śląskiem, który jest liderem bez ani jednej porażki, tracą punkt. W poprzedniej serii gier biało-niebiescy wygrali w hali przy ul. Wysockiego w Wałbrzychu z trzecim zespołem ligi – rezerwami Stali Ostrów Wlkp. – 75:51, dzięki czemu zwiększyli dystans od depczących im po piętach ostrowian.
Polkąty radzą sobie średnio w tym sezonie. W 12 spotkaniach odniosły tylko 4 zwycięstwa i aż 8-krotnie przegrały, przez co zajmują dopiero 10. lokatę z dorobkiem 16 punktów. Drużyna z Kątów Wrocławskich w ostatniej kolejce przegrała we Wrocławiu z WKK 69:86, ponosząc drugą porażkę z rzędu.
Polkąty i Górnik Trans.eu spotkały się w tym sezonie na inaugurację sezonu. W Kątach Wrocławskich podopieczni Arkadiusza Chlebdy wygrali 97:67, a w tym meczu najwięcej punktów zdobył (21) Piotr Niedźwiedzki.
Radosław Radczak

REKLAMA

Kliknij tutaj