https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Czy w końcu się przełamią?

W pierwszym spotkaniu części rewanżowej rundy zasadniczej I ligi siatkarze Victorii PWSZ Wałbrzych podejmą w hali Aqua-Zdrój AZS Stal Nysa. Mecz rozpocznie się w sobotę, 10 grudnia o godz. 16:00.
SONY DSC
 
 
 
 
 
 
 
Pierwsze dziesięć spotkań, które wałbrzyszanie rozegrali do tej pory w tym sezonie, to chyba jeden z najgorszych okresów od długiego czasu. Przegrali wszystkie spotkania, zaledwie 4 po tie-breakach, przez co zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem zaledwie 4 punktów i bilansem setów 11:30. W ostatniej kolejce podopieczni Przemysława Michalczyka ulegli we własnej hali KPS-owi Siedlce 2:3, choć mieli szansę na pierwsze zwycięstwo w obecnych rozgrywkach.
Za to zespół z Nysy jest jedną z drużyn, która może w przyszłym sezonie nawet zagrać w Plus Lidze. Po wygranej na własnym parkiecie z SMS PZPS Spała 3:0 Stal jest wiceliderem w tabeli I ligi z 23 oczkami na koncie i bilansem setów 28:11, mając 2 punkty straty do pierwszego Ślepska Suwałki. Stal i Victoria PWSZ spotkały się na inaugurację sezonu w Nysie, gdzie gospodarze wygrali 3:2 po dość zaciętej rywalizacji.
Radosław Radczak

REKLAMA

Kliknij tutaj