https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Zostań wolontariuszem WOŚP

Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wałbrzychu zaprasza do współpracy. 25. finał WOŚP już 15 stycznia 2017 roku. Kolejna edycja jest organizowana pod hasłem: „Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom”.
wosp
 
 
 
 
 
 
 
 
 
– Po ubiegłorocznym sukcesie, rekordowej zbiórce pieniędzy na WOŚP i w tym roku połączyliśmy siły z Zespołem Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu. Wałbrzyski Ośrodek Kultury organizuje WOŚP-ową imprezę: koncerty, pokazy i inne atrakcje, natomiast zbiórką oraz współpracą z wolontariuszami zajmą się: szkoła i harcerze – mówi Joanna Kakuba, kierownik impresariatu Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.
– Mam nadzieję, że wspólnie z mieszkańcami uda nam się kolejny raz przekroczyć kwotę stu tysięcy złotych w zbiórce pieniędzy na rzecz WOŚP – dodaje Dorota Turzańska, szefowa wałbrzyskiego sztabu.
Osoby, które chcą kwestować powinny zapoznać się z regulaminem wolontariusza oraz wypełnić ankietę i wysłać ją wraz ze zdjęciem na adres e-mail: wospwalbrzych@gmail.com. Zdjęcie musi być podpisane imieniem i nazwiskiem (format JPG, min. 800×800 pikseli). Na zdjęciu musi być dokładnie widoczna twarz.
– Nie przyjmujemy zdjęć wykadrowanych z np. fotografii grupowych, wakacyjnych. Ankietę z podpisanym zdjęciem można też przynieść do: Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na terenie Starej Kopalni (ul. Wysockiego 29 – od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 18.00), Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Palisadowa 48, Wałbrzych – od poniedziałku do piątku, w godz. 10.00 – 14.00, do Doroty Turzańskiej) lub do Hufca ZHP Ziemi Wałbrzyskiej (ul. Przemysłowa 16 – od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 14.00). Liczba kwestujących jest ograniczona, zatem nie czekajcie do ostatniej chwili – apelują organizatorzy.
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj