https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Zatrzymać Piasta

 
Piłkarze Górnika Wałbrzych w 15. kolejce III grupy III ligi zagrają na własnym boisku z Piastem Żmigród. Mecz rozpocznie się w niedzielę, 6 listopada o godz. 13:00.
SONY DSC
Wałbrzyszanie nie przegrali ostatnich trzech meczów, w których zdobyli pięć punktów i wydaje się, że przedłużenie dobrej passy ze żmigrodzką drużyną jest możliwe, bo piłkarze Górnika znają rywala. Jednak w tym spotkaniu nie wystąpi Marcin Morawski, który będzie pauzować za kartki, a uważać będą musieli Norbert Pierzga i Sebastian Surmaj, którzy mają na koncie po 3 kartoniki i następny będzie skutkował absencją.
Piast po 14 seriach gier zajmuje 7. lokatę z dorobkiem 21 oczek i bilasnem bramek 22:20, mając 10 punktów straty do lidera, czyli GKS-u Jastrzębie Zdrój. W poprzedniej kolejce zespół ze Żmigrodu wygrał na własnym stadionie Falubazem Zielona Góra 3:1, a klasycznego hat-tricka skompletował współlider klasyfikacji strzelców Damian Celuch.
W poprzednim sezonie Górnik i Piast spotkali się dwukrotnie i dwa razy wygrali biało-niebiescy: w Wałbrzychu 3:1, a w Żmigrodzie 2:1.
 
Zestaw par 15. Kolejki III grupy III ligi:
Górnik Wałbrzych – Piast Żmigród (niedziela, 6 listopada, godz. 13:00)
Ruch Zdzieszowice – Stal Bielsko-Biała
Falubaz Zielona Góra – Śląsk II Wrocław
Rekord Bielsko-Biała – Lechia Dzierżoniów
Skra Częstochowa – Olimpia Kowary
Pniówek Pawłowice Śl. – Unia Turza Śląska
Górnik II Zabrze – KS Polkowice
Stal Brzeg – Miedź II Legnica
Ślęza Wrocław – GKS Jastrzębie Zdrój
Radosław Radczak

REKLAMA

Kliknij tutaj