https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Rzetelna firma z tradycjami

 – Jesteśmy firmą z branży instalacyjnej. Na rynku funkcjonujemy nieprzerwanie od 1991 r. W swoim asortymencie posiadamy wszystko, co potrzeba do wykonania instalacji c.o. od A do Z. Począwszy od kształtek, rur miedzianych, poprzez bojlery i kotły, kończąc na grzejnikach – podkreślają właściciele firmy Radiator z ul. Wysockiego 20 A w Wałbrzychu.
logo-radiator
 
 
 
 
– Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem renomowanej firmy Elektromet. W ofercie posiadamy kotły na węgiel, ekogroszek, miał, drewno, pelet oraz wielopaliwowe. Występują wersje z podajnikiem lub załadunkiem ręcznym, z automatyka lub bez. Ponadto w sprzedaży posiadamy poziome i pionowe wymienniki ciepła, które służą do podgrzewania i magazynowania ciepłej wody użytkowej.
Do głównych grzejników w naszym asortymencie zaliczamy grzejniki płytowe Nanopanel. Do ich produkcji wykorzystuje się innowacyjną technologię nanoceramicznej obróbki wstępnej metalu, dzięki której farba lepiej przylega do powierzchni co w rezultacie wpływa na lepszą ochronę przed korozją. Grzejniki Nanopanel dostępne są z podłączeniem bocznym (Compact) oraz dolnym (Ventil). Dostępne są następujące wysokości grzejników: 300, 400, 500, 600, 900 mm oraz długość od 400 do 3000 mm.
Oprócz standardowych grzejników płytowych w ofercie posiadamy również grzejniki dekoracyjne.
Znajdują się tutaj standardowe drabinkowe grzejniki łazienkowe, specjalne grzejniki przeznaczone do kuchni, które posiadają dodatkowy uchwyt do suszenia lub grzejniki w formie tablicy, na których można zostawić ważną notatkę. Do pokojów można znaleźć grzejniki w formie obrazu lub rzeźby.
Bogaty wybór zarówno form jak i barw sprawi, że każde pomieszczenie nabierze charakteru i indywidualności. Jednym czynnikiem ograniczającym wybór klienta jest cena. W ofercie posiadamy grzejniki dekoracyjne m.in. takich firm jak Instal-Projekt, Gorgiel, Purmo czy Mika. Po szczegóły zapraszamy do siedziby naszej firmy. Nasi doradcy pomogą w doborze odpowiednich urządzeń. Zapraszamy także na naszą stronę internetową www.radiator.walbrzych.pl – podkreślają właściciele firmy Radiator z ul. Wysockiego 20 A w Wałbrzychu.
(KK)

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty