https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Siatkarskie święto

Już w najbliższy weekend szykuje się spora dawka siatkarskich emocji. Do Wałbrzycha przyjeżdża przedstawiciel Bundesligi – Netzhoppers Bestensee oraz I ligi czeskiej TJ Slavia Hradec Kralove. Kibicom zaprezentują się siatkarze nowej Victorii PWSZ Wałbrzych.
 
Dość wspomnieć, że z ubiegłorocznego składu pozostało tylko 4 zawodników – będzie zatem okazja aby bliżej przyjrzeć się grze nowego teamu prowadzonego przez -również nowego – trenera Przemysława Michalczyka. Międzynarodowy Turniej o Puchar Prezesa WZK Victoria S.A. Wałbrzych odbędzie się w najbliższy weekend 10-11 września. Tradycyjnie turniej ten będzie świetnym przetarciem przed zbliżającym się sezonem ligowym oraz jednym z elementów obchodów 70 lecia sportu wałbrzyskiego. W ubiegłym roku triumfował zespół Jastrzębskiego Węgla przed Stalą Nysa, a wałbrzyszanom przypadło ostatnie, trzecie miejsce.
– Zapraszamy kibiców do hali Aqua-Zdrój przy ul. Ratuszowej 6 w Wałbrzychu tym bardziej, że wstęp jest bezpłatny – zachęca Henryk Walentas, prezes Victorii PWSZ.
(RED)
 
***
PROGRAM:
sobota – 10 wrzśnia
12:00 – Victoria PWSZ – Slavia Hradec Kralove
16:30 – oficjalne otwarcie turnieju
16:45 – Netzhoppers Bestensee – Slavia Hradec Kralove
 
niedziela – 11 września
12:00 Victoria PWSZ Wałbrzych – Nezthoppers Bestensee
turniej WZK

REKLAMA

Click Here