https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Powiat szkołom

W związku z nadchodzącym dniem rozpoczęcia roku szkolnego, informujemy o wydarzeniach jakie będą miały miejsce z udziałem Zarządu Powiatu Wałbrzyskiego.
 
O godzinie 10.00 spotykamy się w Miejskiej Szkole Podstawowej w Szczawnie Zdroju, gdzie nastąpi przekazanie sprzętu komputerowego, a będą to dwa laptopy, dwa rzutniki i dwie tablice multimedialne dla Miejskiej Szkoły Podstawowej w Szczawnie-Zdroju. Zakup sprzętu został sfinansowany z budżetu Powiatu Wałbrzyskiego w ramach realizacji budżetu partycypacyjnego Powiatu Wałbrzyskiego na rok 2016 – Uniwersytet dziecięcy w Miejskiej Szkole Podstawowej w Szczawnie-Zdroju – Miejska Szkoła Podstawowa w Szczawnie-Zdroju, ul. Sienkiewicza 32. Wartość projektu: 15 015 zł.
O godzinie 14.00 odbędzie się podsumowanie kolejnego projektu budżetu partycypacyjnego tym jednak razem w Głuszycy. Zwycięski projekt „Bezpieczna przestrzeń i zielony skwer dla najmłodszych” – Niepubliczna Szkoła Podstawowa Fundacji Jawor, Niepubliczny Punkt Przedszkolny Fundacji Jawor oraz tereny przyległe w tym boisko zlokalizowane w Głuszycy Górnej przy ul. Kłodzkiej 103. Wartość tego projektu to 23 038 zł. Oficjalne otwarcie boiska odbędzie się o godzinie 14.00.
Źródło: Informator Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu.
herb_powiat_walbrzyski

REKLAMA

Click Here