https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Remis z Victorią

 
Piłkarze Górnika Wałbrzych zremisowali w meczu kontrolnym z IV-ligową Victorią Świebodzice 1:1. Był to ostatni sprawdzian wałbrzyszan przed sobotnią inauguracją rozgrywek III lligi w Zielonej Górze z Falubazem.
 
W pierwszym składzie biało-niebieskich z grupy nowych zawodników zagrali m. in. Paweł Tobiasz, Norbert Pierzga i Mateusz Gawlik. Do przerwy było 0:0 i po słabej grze w wykonaniu obu zespołów. Jednak na początku drugiej połowy lepiej zaczęli grać świebodziczanie, którzy wyszli na prowadzenie po strzale z rzutu wolnego testowanego Adriana Sobczyka. Podopieczni Roberta Bubnowicza i Marcina Morawskiego wyrównali po strzale z 11 metrów Dominika Woźniaka, który wykorzystał podanie od Jana Rytki.
SONY DSC
 
 
 
 
 
 
 
Górnik Wałbrzych – Victoria Świebodzice 1:1 (0:0)
Bramki: Dominik Woźniak oraz Adrian Sobczyk.
Górnik: Jarosiński, Surmaj, D. Michalak, G. Michalak, Rytko, Tobiasz, Młodziński, Pierzga, Gawlik, Krzymiński, Migalski oraz Woźniak, Rojek, Sobiesierski.
Victoria: Jaskółowski, Olszówka, Niemczyk, Rosicki, Lehner, Słapek, A. Dobrowolski, Błażyński, Błaszczak, Bałut, Sobczyk oraz Chrebela, testowany zawodnik, Struski, Uglis, Borowiec, Laskowski.
Radosław Radczak

REKLAMA

REKLAMA

Archiwalne posty