https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Kultywowanie kulinarnych tradycji świątecznych

Zachęcamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w Konkursie Wielkanocnym pod nazwą „Kultywowanie kulinarnych tradycji świątecznych w Powiecie Wałbrzyskim – Wielkanoc 2016r.” Konkurs, jak w roku ubiegłym, organizuje Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu wraz z Dolnośląskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego. Konkurs adresowany jest do właścicieli Gospodarstw Agroturystycznych i osób fizycznych z terenu Powiatu Wałbrzyskiego ,mających osiągnięcia w tej dziedzinie.
Przystąpienie do konkursu następuje poprzez zapoznanie się z regulaminem konkursu oraz dokonanie zgłoszenia uczestnictwa telefonicznie pod nr. 607855467. Sprawę naboru koordynuje Pani Danuta Szczęśniak. Uczestnictwo można zgłaszać do dnia 11 marca 2016r., a decyduje kolejność zgłoszeń.
Ważne! Zamknięcie listy uczestników następuje po przyjęciu pierwszych dziesięciu zgłoszeń. Pomimo trwania terminu do składania zgłoszeń, po zamknięciu listy dalsze zgłoszenia nie będą przyjmowane. Uroczyste wyłonienie laureatów będzie miało miejsce w Starostwie Powiatowym w dniu 22 marca 2016r.o godz.13:00 w sali nr. 206.
 
Żródło: Informator Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu.
wielkanocny stol

REKLAMA

Kliknij tutaj