https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Górnik liderem bez grania

Piłkarze Górnika Wałbrzych nadal są liderem grupy dolnośląsko-lubuskiej III ligi po 18. kolejce, mimo że nie grali, ponieważ spotkanie w Jeleniej Górze z miejscowymi Karkonoszami zostało odwołane. Jednak pozmieniało się w czołówce i teraz biało-niebiescy mają punkt przewagi nad KGHM ZANAM Polkowice i 3 nad Lechią Dzierżoniów.
SONY DSC
Wyniki 18. kolejki III ligi dolnośląsko-lubuskiej:
Karkonosze Jelenia Góra – Górnik Wałbrzych (odwołany)
KP Brzeg Dolny – Polonia-Stal Świdnica 2:2 (1:0)
Stilon Gorzów Wielkopolski – Budowlani Lubsko 7:0 (3:0)
Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Ślęza Wrocław 1:7 (0:2)
Formacja Port 2000 Mostki – Miedź II Legnica 2:0 (1:0)
Foto-Higiena Gać – KS Polkowice 1:2 (0:2)
Lechia Dzierżoniów – Śląsk II Wrocław 2:1 (1:0)
Piast Karnin – Ilanka Rzepin 2:0
Zagłębie II Lubin – Piast Żmigród 1:2 (1:1)
 
Tabela (mecze, punkty, bilans bramek):
1. Górnik Wałbrzych 17        38        37:13
2. KGHM ZANAM Polkowice           18        37        47:27
3. Lechia Dzierżoniów            18        35        33:20
4. Miedź II Legnica     18        34        46:23
5. Ślęza Wrocław        18        34        36:19
6. Stilon Gorzów Wlkp.          18        33        37:21
7. Śląsk II Wrocław     18        32        38:23
8. Formacja Port 2000 Mostki 18        32        37:24
9. Piast Żmigród          18        30        35:30
10. Zagłębie II Lubin  18        22        39:24
11. Polonia-Stal Świdnica       18        22        22:27
12. Foto-Higiena Gać  18        21        25:24
13. Karkonosze Jelenia Góra  17        21        23:32
14. Piast Karnin                      18        20        22:26
15. Ilanka Rzepin        18        18        21:38
16. KP Brzeg Dolny    18        8          16:44
17. Bystrzyca Kąty Wrocławskie        18        8          13:58
18. Budowlani Lubsko           18        6          14:68
 
Następna kolejka:
Górnik Wałbrzych – Piast Karnin (sobota, 28 listopada, godz. 13:00)
Foto-Higiena Gać – Śląsk II Wrocław
Zagłębie II Lubin – KP Brzeg Dolny
Piast Żmigród – Karkonosze Jelenia Góra
Ilanka Rzepin – Lechia Dzierżoniów
KS Polkowice – Formacja Port 2000 Mostki
Miedź II Legnica – Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Ślęza Wrocław – KS Stilon Gorzów Wlkp.
Budowlani Lubsko – Polonia-Stal Świdnica
Radosław Radczak

REKLAMA

Kliknij tutaj