Nasza siłaczka

Kamila Wróbel, uczennica 3 klasy IV LIceum Ogólnokształcącego w Wałbrzychu zajęła 1 miejsce na podium podczas Mistrzostw Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym w Kielcach.
kamila wrobel
Kamila Wróbel zdobyła złoty medal w kategorii wagowej do 72 kg juniorek do lat 18 i chociaż kandydatek do wygranej było wiele, to właśnie jej udało się ustanowić nowy życiowy rekord. Na co dzień trenuje w Uczniowskim Klubie Sportowym GIM Głuszyca.
Kamila poprawiła swój wynik z czerwca tego roku, kiedy zajęła 2 miejsce. W sierpniu wzięła udział w zorganizowanych w Świebodzicach zawodach strong men. W skład trójboju wchodzą : przysiad ze sztangą, wyciskanie sztangi leżąc i martwy ciąg. A teraz przed nią kolejne wyzwanie- matura.