https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

I Uphill Rogowiec

Prawdziwe wyzwanie dla pasjonatów biegów górskich. Zmierz się z Rogowcem! Burmistrz Głuszycy Roman Głód oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Głuszycy zapraszają do uczestnictwa w pierwszym biegu górskim na Rogowiec w sobotę 24 października br. Bieg rozpocznie się o godz. 11.00 na Łowisku Pstrąga „Złota Woda” w Łomnicy, gdzie mieścić się będzie biuro zawodów.
Zawodnicy będą mieli do pokonania trasę o długości  5860 m z przewyższeniem o wysokości 550 m. Meta znajdować się będzie na szczycie góry Rogowiec (870 m n.p.m.). Na trasie biegu organizatorzy zapewniają bufet (ciepłe napoje i owoce).Trasę biegu przygotowali znawcy tematu biegów górskich. Nad bezpieczeństwem biegaczy Ochotnicza Straż Pożarna, Centrum Medyczne Solaris oraz wyspecjalizowane służby. Przemysław Wojda z FizjoCentrum.pl zapewnia masaże dla zawodników.  Po biegu wszyscy zawodnicy schodzą z góry do Łowiska Pstrąga, dlatego organizatorzy proszą o pozostawienie ciepłych ubrań w biurze zawodów, skąd zostaną przewiezione na metę. Po biegu Burmistrz Głuszycy zaprasza zawodników na pasta party do biura zawodów.
Organizatorzy przygotowują specjalny wyścig dla dzieci oraz atrakcje. Nad wyścigiem dla dzieci czuwać będą głuszyccy biegacze.
Informacje o biegu są zamieszczone na http://www.gluszyca.pl/i-uphill-rogowiec/662.
Link do zapisów www.race-timing.pl (tam jako pierwszy pojawia się głuszycki bieg).
Ambasador biegu:
maratończyk Rafał Ławski
 
Organizatorzy biegu:
Burmistrz Głuszycy Roman Głód, Stowarzyszenie Przyjaciół Głuszycy.
 
Sponsorzy biegu:
Agnes-bis s.c., Jadłodajnia Finezja, John Cotton Europe Sp. z o.o., Partner-tex s.c., Piotr Dużyński.
 
Partnerzy biegu:
Agroturystyka Pod Ostoją, Centrum Medyczne Solaris,  FizjoCentrum.pl, Fundacja Jawor, Noclegi Pograniczna,
ZNiD Walczak.
(RED)
 
Plakat Uphill Rogowiec

REKLAMA

Kliknij tutaj