https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Mocny lider z Wałbrzycha

Piłkarze Górnika Wałbrzych, po zwycięstwie w Polkowicach z miejscowym KS KGHM ZANAM 3:1, nadal zajmują 1. miejsce w ligowej tabeli z 3 punktami przewagi nad Miedzią II Legnica i Ślęzą Wrocław. Biało-niebiescy, jako jedyni w grupie dolnośląsko – lubuskiej III ligi, mają jednocyfrową liczbę straconych goli – zaledwie 8.
 SONY DSC
Wyniki 12. kolejki III ligi dolnośląsko-lubuskiej:
KS Polkowice – Górnik Wałbrzych 1:3 (1:1)
Polonia-Stal Świdnica – Piast Karnin 1:0 (0:0)
Stilon Gorzów Wlkp. – Lechia Dzierżoniów 2:0 (2:0)
Budowlani Lubsko – Karkonosze Jelenia Góra 0:2 (0:1)
KP Brzeg Dolny – Formacja Port 2000 Mostki 2:3 (0:1)
Miedź II Legnica – Piast Żmigród 2:1
Śląsk II Wrocław – Ilanka Rzepin 2:1 (2:0)
Zagłębie II Lubin – Ślęza Wrocław 1:3 (0:1)
Bystrzyca Kąty Wrocławskie – Foto-Higiena Gać (mecz przełożony na 21 października)
 
Tabela (mecze, punkty, bilans bramek):
1. Górnik Wałbrzych                         12        28        28:8
2. Miedź II Legnica                             12        25        37:12
3. Ślęza Wrocław                                12        25        22:12
4. Śląsk II Wrocław                             12        23        27:15
5. KS Polkowice                                 12        22        29:19
6. Formacja Port 2000 Mostki             12        22        27:18
7. Stilon Gorzów Wlkp.                                  12        22        24:17
8. Lechia Dzierżoniów                                    12        19        18:15
9. Piast Żmigród                                  12        18        22:19
10. Zagłębie II Lubin                          12        16        31:11
11. Polonia-Stal Świdnica                   12        15        16:18
12. Karkonosze Jelenia Góra              12        15        16:25
13. Ilanka Rzepin                                12        14        16:23
14. Piast Karnin                                              12        13        11:13
15. Foto-Higiena Gać                          11        12        14:17
16. KP Brzeg Dolny                            12        4          10:33
17. Budowlani Lubsko                                   12        4          10:48
18. Bystrzyca Kąty Wrocławskie        11        2          6:41
 
Następna kolejka:
Górnik Wałbrzych – Śląsk II Wrocław (niedziela, 18 października, godz. 12:00)
Lechia Dzierżoniów – Polonia-Stal Świdnica
Zagłębie II Lubin – Miedź II Legnica
Karkonosze Jelenia Góra – Ślęza Wrocław
Piast Żmigród – KS Polkowice
Foto-Higiena Gać – Stilon Gorzów Wlkp.
Ilanka Rzepin – KP Brzeg Dolny
Formacja Port 2000 Mostki – Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Piast Karnin – Budowlani Lubsko
Radosław Radczak

REKLAMA

Kliknij tutaj