https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Jeszcze tylko Karolina

Victoria Świebodzice nie zwalnia tempa w piłkarskiej klasie okręgowej. W rozegranej awansem I kolejce rundy rewanżowej świebodziczanie pokonali na własnym boisku Unię Złoty Stok 4:1 i utrzymali fotel lidera. Dobrze spisały się także zespoły z powiatu wałbrzyskiego, które zremisowały wyjazdowe mecze: Zdrój Jedlina Zdrój 3:3 w Piławie z Piławianką, a Skalnik Czarny Bór 2:2 w Kamieńcu Ząbkowickim z Zamkiem.
SONY DSC
Wyniki 16 kolejki piłkarskiej klasy okręgowej seniorów:
Victoria Świebodzice – Unia Złoty Stok 4:1
Piławianka Piława Górna – Zdrój Jedlina Zdrój 3:3
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Skalnik Czarny Bór 2:2
LKS Bystrzyca Górna – Trojan Lądek Zdrój 3:2
Piast Nowa Ruda – Włókniarz Kudowa Zdrój 8:1
Polonia-Stal II Świdnica – Zryw Gola Świdnicka 0:2
Nysa Kłodzko – Unia Bardo 2:0
Iskra Jaszkowa Dolna – Karolina Jaworzyna Śląska 3:4
 
1.         Victoria Świebodzice             16        40        49:15
2.         Piast Nowa Ruda                    16        39        46:21
3.         Nysa Kłodzko                                    16        36        36:13
4.         LKS Bystrzyca Górna                        16        33        38:21
5.         Unia Złoty Stok                      16        27        32:24
6.         Trojan Lądek Zdrój                16        25        35:32
7.         Karolina Jaworzyna Śląska    16        24        43:32
8.         Zryw Gola Świdnicka                        16        22        31:28
9.         Polonia – Stal II Świdnica       16        21        20:26
10.       Zdrój Jedlina Zdrój                16        19        31:38
11.       Zamek Kamieniec Ząbkowicki          16        18        34:36
12.       Skalnik Czarny Bór                16        17        15:30
13.       Unia Bardo                             16        15        28:38
14.       Piławianka Piława Górna       16        12        24:34
15.       Iskra Jaszkowa Dolna                        16        11        23:46
16.       Włókniarz Kudowa Zdrój      16        4          17:68
 
Następna kolejka – 29-30 listopada
Zdrój Jedlina Zdrój – Trojan Lądek Zdrój
Skalnik Czarny Bór – Iskra Jaszkowa Dolna
Karolina Jaworzyna Śląska – Victoria Świebodzice
Piast Nowa Ruda – Zryw Gola Świdnicka
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – LKS Bystrzyca Górna
Unia Złoty Stok – Nysa Kłodzko
Unia Bardo – Polonia-Stal II Świdnica
Włókniarz Kudowa Zdrój – Piławianka Piława Górna
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj