https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Już bez Gwarka

Zespoły rywalizujące w grupie I piłkarskiej klasy A rozpoczęły rundę rewanżową, ale w uszczuplonym gronie, ponieważ z rywalizacji wycofał się Gwarek Wałbrzych. Prowadzące w rozgrywkach zespoły Sudetów Dziećmorowice i Białego Orła Mieroszów pewnie wygrały swoje spotkania, podobnie jak KS Walim, który rozbił w Wałbrzychu Czarnych aż 6:1.
SONY DSC
Wyniki 16 kolejki:
Sudety Dziećmorowice – Joker Jaczków 5:2
Biały Orzeł Mieroszów – Zieloni Mrowiny 5:0
Czarni Wałbrzych – KS Walim 1:6
Włókniarz Głuszyca – Wenus Nowice 1:0
Grom Witków – MKS Szczawno Zdrój 4:2
Nysa Kłaczyna – Unia Jaroszów 0:6
Granit Roztoka – LKS Wiśniowa 1:1
Gwarek Wałbrzych – Cukrownik Pszenno 0:3 v.o.
 
1.         Sudety Dziećmorowice                      16        40        56:22
2.         Biały Orzeł Mieroszów                      16        39        48:15
3.         Grom Witków                                    16        36        53:17
4.         Unia Jaroszów                                   16        31        56:26
5.         Cukrownik Pszenno  16        31        40:25
6.         Granit Roztoka                                    16        30        32:30
7.         MKS Szczawno Zdrój                        16        28        65:28
8.         Włókniarz Głuszyca               16        22        27:27
9.         Joker Jaczków                                   16        19        37:40
10.       Wenus Nowice                                   16        18        28:35
11.       KS Walim                               16        18        38:46
12.       Czarni Wałbrzych                  16        14        24:45
13.       Zieloni Mrowiny                    16        14        22:52
14.       LKS Wiśniowa                       16        12        18:43
15.       Gwarek Wałbrzych                16        10        25:64
16.       Nysa Kłaczyna                                   16        4          9:63
 
Następna kolejka – 29-30 listopada:
Biały Orzeł Mieroszów           – Sudety Dziećmorowice
Joker Jaczków – Grom Witków
MKS Szczawno Zdrój –           Granit Roztoka
Włókniarz Głuszyca – Nysa Kłaczyna
KS Walim – Cukrownik Pszenno
Wenus Nowice            – Czarni Wałbrzych
LKS Wiśniowa – Unia Jaroszów
Gwarek Wałbrzych – Zieloni Mrowiny 0:3 v.o.
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj