https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Zmiany na drogach

Kierowcy poruszający się po Wałbrzychu muszą uważać na zmiany w organizacji ruchu. Do 1 grudnia nie będzie przejazdu ul. Strzegomską od ronda do skrzyżowania z ul. Orkana.
SONY DSC
Remont ul. Strzegomskiej trwa od wielu tygodni, ale tak poważnych utrudnień jeszcze nie było. Kierowcy, którzy przywykli do korzystania z ul. Uczniowskiej i Strzegomskiej, muszą teraz jeździć objazdem, przez ul. Orkana i łącznik do ul. Uczniowskiej. Ale kierowcy samochodów ciężarowych muszą pamiętać, że ul. Orkana na odcinku od pętli autobusowej do ul. Strzegomskiej ma ograniczenie dla pojazdów o wadze powyżej 7 ton.
Inne utrudnienia czekają na kierowców w dzielnicy Podgórze, gdzie trwa remont ul. Niepodległości na odcinku od skrzyżowania z ul. Sikorskiego. Ponadto całkowicie zamknięta została ulicy 1 Maja, na odcinku od ul. Kasztanowej do węzła przy ul. Sikorskiego. W związku z tym zmianie uległa trasa przejazdu autobusów linii 2 w kierunku Piaskowej Góry i Sobięcina oraz autobusów linii C w kierunku Podzamcza. Ponadto zawieszone zostało funkcjonowanie przystanków na ul. 1 Maja (ZUS) w kierunku Sobięcina oraz 1 Maja – (Zielony Rynek) w kierunku Piaskowej Góry. Za to można już jeździć po obu jezdniach na remontowanej ulicy Sikorskiego. Trzeba jednak pamiętać, że przejazd od centrum miasta w kierunku Sobięcina ulicą 1 Maja odbywa się wahadłowo.
(RED)

REKLAMA

REKLAMA