Ćwierćfinał nie dla AZS PWSZ

Pierwszoligowy zespół AZS PWSZ uległ ekstraklasowemu AZS Wrocław 3:4 w meczu 1/8 finału piłkarskiego Pucharu Polski kobiet. Wrocławianki w ćwierćfinale zagrają w Bydgoszczy z KKP Bydgoszcz.
puchar polski kobiet
Po wyrównanej grze w I połowie, zespoły schodziły na przerwę przy prowadzeniu wałbrzyszanek. Jedynego gola zdobyła w 37 min. niezawodna Klaudia Miłek. Ale po zmianie stron na boisku przy ul. Kusocińskiego w Boguszowie Gorcach dominowały wrocławianki, które najpierw szybko doprowadziły do wyrównania, a potem wypunktowały beniaminka z niższej klasy. Przy stanie 1:4 podopieczne trenera Marcina Gryki nie załamały się i ruszyły do odrabiania strat. Gole Klaudii Miłek i Edyty Bator pozwoliły zmniejszyć dystans do jednego gola, ale na odrobienie wszystkich strat zabrakło już czasu i mecz zakończył się wygraną AZS Wrocław 4:3.