https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Lider gromi

Zwycięstwo, remis i porażka – taki jest bilans naszych drużyn w 13kolejce rozgrywek klasyokręgowej seniorów OZPN Wałbrzych. Victoria Świebodzice – jak na lidera przystało – rozgromiła na własnym boisku zamykającego tabelę Włókniarza Głuszyca 4:0, Skalnik Czarny Bór zremisował 1:1 z Unią Złoty Stok, a Zdrój Jedlina Zdrój uległ w Kłodzku Nysie 1:3.
SONY DSC
Wyniki 13 kolejki:
Victoria Świebodzice – Włókniarz Kudowa Zdrój 4:0
Skalnik Czarny Bór – Unia Złoty Stok 1:1
Nysa Kłodzko – Zdrój Jedlina Zdrój 3:1
Karolina Jaworzyna Śląska – LKS Bystrzyca Górna 2:1
Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Unia Bardo 3:2
Iskra Jaszkowa Dolna – Zryw Gola Świdnicka 0:3
Polonia-Stal II Świdnica – Trojan Lądek Zdrój 0:2
Piast Nowa Ruda – Piławianka Piława Górna 3:2
 
1.         Victoria Świebodzice                         13        34        38-11
2.         Piast Nowa Ruda                                13        32        34-18
3.         Nysa Kłodzko                                                13        27        24-13
4.         LKS Bystrzyca Górna                                    13        24        30-17
5.         Trojan Lądek Zdrój                            13        22        31-27
6.         Unia Złoty Stok                                  13        21        26-17
7.         Polonia-Stal II Świdnica                     13        17        14-22
8.         Karolina Jaworzyna Śląska                13        17        32-26
9.         Skalnik Czarny Bór                            13        16        11-20
10.       Zryw Gola Świdnicka                                    13        16        26-23
11.       Zamek Kamieniec Ząbkowicki                      13        16        27-28
12.       Zdrój Jedlina Zdrój                            13        16        24-31
13.       Unia Bardo                                         13        12        26-30
14.       Piławianka Piława Górna                   13        11        21-28
15.       Iskra Jaszkowa Dolna                                    13        11        19-38
16.       Włókniarz Kudowa Zdrój                  13        4          16-50
 
Następna kolejka – 8-9 listopada
Zdrój Jedlina Zdrój – Polonia-Stal II Świdnica
Karolina Jaworzyna Śląska – Skalnik Czarny Bór
Zryw Gola Świdnicka – Victoria Świebodzice
LKS Bystrzyca Górna – Piławianka Piława Górna
Trojan Lądek Zdrój – Piast Nowa Ruda
Włókniarz Kudowa Zdrój – Nysa Kłodzko
Unia Bardo – Iskra Jaszkowa Dolna
Unia Złoty Stok – Zamek Kamieniec Ząbkowicki
(RED)
 
Źródło: http://ligiwch24.xaa.pl/

REKLAMA

Kliknij tutaj