https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

W pucharze też zwycięskie

Bardzo dobrze zagrały nasze piłkarki w meczu Pucharu Polski. W Kluczborku AZS PWSZ Wałbrzych pokonał rywala z I ligi – KKS Bogdańczowice 5:1.
azs pwsz puchar polski
– W niedzielnym meczu aż cztery gole zdobyła Klaudia Miłek, która ostatnio jest w wybornej formie. W I lidze strzeliła dla AZS PWSZ 10 goli, ostatni w kadrze U-17 zdobyła trzy, a teraz w PP dołożyła cztery kolejne. Oby utrzymała Klaudia taką formę na mecze eliminacji MP juniorek i kolejny występ w PP. Piątą bramkę w Kluczborku zdobyła Kamila Okoń. Jednak cały zespół AZS PWSZ zasłużył na wielkie słowa uznania za wynik, grę i awans! – podkreśla Marcin Gryka, trener AZS PWSZ Wałbrzych.
Nasz zespół prowadził już 5:0, kiedy trenerzy zaczęli dokonywać zmian, by mogły zagrać rezerwowe zawodniczki. Zwycięstwo jednak pozostało efektowne. I dało awans wałbrzyszankom do 1/8 finału Pucharu Polski, czyli do grona szesnastu najlepszych drużyn, w tym z ekstraklasy, w tych rozgrywkach. I właśnie w kolejnej rundzie nasz zespół zagra z zespołem z ekstraklasy. Rywalem będzie AZS Wrocław. Mecz zostanie rozegrany w połowie listopada.
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj