https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Równy krok liderów

Niedzielne spotkania w grupie I piłkarskiej klasy A nie przyniosły zmian w czołówce, po zespoły z podium zgodnie wygrały swoje spotkania. Natomiast w dole tabeli uwagę zwraca zwycięstwo KS Walim, które przybliżyło tę ekipę do środka tabeli.
SONY DSC
Wyniki 13 kolejki:
Włókniarz Głuszyca – Biały Orzeł Mieroszów 0:1
Sudety Dziećmorowice – Unia Jaroszów 4:2
Czarni Wałbrzych – Joker Jaczków 0:4
KS Walim – Nysa Kłaczyna 3:0
Cukrownik Pszenno – MKS Szczawno Zdrój 1:3
Wenus Nowice – Gwarek Wałbrzych 3:0
Zieloni Mrowiny – LKS Wiśniowa 4:1
Grom Witków – Granit Roztoka 3:1
 
1.         Biały Orzeł Mieroszów                      13        33        39:9
2.         Sudety Dziećmorowice                      13        31        47:19
3.         Grom Witków                                    13        29        44:13
4.         Unia Jaroszów                                   13        26        45:21
5.         Cukrownik Pszenno               13        25        31:20
6.         MKS Szczawno Zdrój                        13        25        58:22
7.         Granit Roztoka                                  13        25        22:26
8.         Włókniarz Głuszyca               13        16        22:23
9.         Czarni Wałbrzych                  13        14        22:36
10.       Zieloni Mrowiny                    13        14        19:39
11.       Joker Jaczków                                   13        13        29:32
12.       Wenus Nowice                                   13        12        24:33
13.       KS Walim                               13        12        29:42
14.       LKS Wiśniowa                       13        11        16:36
15.       Gwarek Wałbrzych                13        7          23:58
16.       Nysa Kłaczyna                                  13        4          8:49
 
Następna kolejka – 8-9 listopada
MKS Szczawno Zdrój – Zieloni Mrowiny
Joker Jaczków –           Cukrownik Pszenno
Biały Orzeł Mieroszów – Czarni Wałbrzych
KS Walim – Wenus Nowice
Włókniarz Głuszyca – Gwarek Wałbrzych
LKS Wiśniowa – Sudety Dziećmorowice
Nysa Kłaczyna – Granit Roztoka
Unia Jaroszów – Grom Witków
(RED)
 
Źródło: http://ligiwch24.xaa.pl/

REKLAMA

Kliknij tutaj