https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Wielkie otwarcie super przedszkola

Przedszkole Językowe Chatka Małolatka II do 29 sierpnia zaprasza rodziców i dzieci na dni otwarte. A ich zwieńczeniem będzie uroczyste otwarcie tej najnowocześniej w regionie placówki przedszkolnej, która mieści się w nowym biurowcu Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej przy ul. Uczniowskiej 16 w Wałbrzychu.
baner i bilboard
 
 
 
 
 
– Zapraszamy rodziców z dziećmi w godzinach od 12.00 do 17.00 – mówi Iwona Puszkar, dyrektor Przedszkola Językowego Chatka Małolatka II. – A 29 sierpnia o godzinie 15.00 nastąpi tak długo przez nas oczekiwany moment – otwarcie naszego przedszkola, które będzie oazą dla wszystkich dzieci z Wałbrzycha, gmin powiatu wałbrzyskiego i Świebodzic w wieku od 2 do 5 lat. Chcemy w naszej placówce zapewnić komfort i dzieciom, i rodzicom. Dlatego oferujemy nie tylko nowoczesne, klimatyzowane sale, wspaniały plac zabaw na świeżym powietrzu i wygodny parking, ale także możliwość dowożenia dzieci z określonych miejsc miasta. A nad bezpiecznym i prawidłowym rozwojem dzieci w Chatce Małolatka II czuwać będzie doświadczona i oddana maluchom kadra.
Chatka Małolatka II ma szansę stać się także prawdziwą kuźnią talentów, za sprawą szerokiej gamy zajęć edukacyjnych. W ramach czesnego dzieci będą mogły uczyć się języka angielskiego, ale będzie również możliwość wyboru drugiego języka obcego. Ponadto wszechstronny rozwój podopiecznych kształtowany będzie podczas zajęć artystyczno- plastycznych, rytmiki, zajęć tanecznych, ekologicznych oraz sportowo – rekreacyjnych. Do tego właściciele przedszkola planują cykliczne spotkania z muzyką i teatrem.
– Wszystkich rodziców zainteresowanych najlepszą ofertą przedszkolną w regionie wałbrzyskim zapraszamy do odwiedzenia Chatki Małolatka II podczas kończących się dni otwartych. Będzie to okazja, by z bliska zobaczyć najnowocześniejsze przedszkole w regionie, do spotkania z kadrą przedszkola i do uzyskania informacji na temat naszej placówki. Jeśli ktoś ma dodatkowe pytania, to zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 793 39 08 54 – dodaje dyrektor Iwona Puszkar.
(TP)

REKLAMA

Kliknij tutaj