https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Rock w uzdrowisku

Wielbiciele artrocka odliczają dni do zaplanowanego na 30 sierpnia VII InoRock Festival. Gwiazdą tegorocznej imprezy, która odbędzie się w amfiteatrze w Parku Solankowym w Inowrocławiu, będzie legendarny brytyjski zespół IQ!
plakat_Ino
 
 
 
 
Na InoRock Festival od lat do Inowrocławia ściągają fani rocka progresywnego z całej Polski. Liczną grupę stanowią w tym gronie mieszkańcy Aglomeracji Wałbrzyskiej.
– Miałem 12 lat, gdy ojciec zabrał mnie na festiwal do Inowrocławia. Nie mogłem przepuścić okazji do zobaczenia na żywo Steve’a Hacketta, który był gwiazdą InoRock w 2009 roku. Urzekła mnie nie tylko muzyka, ale także wspaniała atmosfera tej imprezy. I bardzo się cieszę, że w tym roku znów tam będziemy. Tym bardziej, że tegoroczną gwiazdą jest uwielbiana przeze mnie formacja IQ – podkreśla Radek, licealista z Wałbrzycha.
Bilety na InoRock 2014 można kupić w internecie (m.in. na rockserwis.pl) oraz w sieciowych punktach sprzedaży. Ci, którzy zdecydują się na wyjazd do Inowrocławia w ostatniej chwili też nie muszą się martwić, ponieważ otwarcie kasy biletowej Teatru Letniego zaplanowano na godzinę 15.30, a wejście do teatru będzie możliwe od godz. 16.30. Natomiast o godz. 18.00 rozpocznie się wielkie granie w Parku Solankowym. Otworzy je Soma White – uczestnik tegorocznego Świebodzice Rock Fest. Na godz. 18.50 zaplanowany jest koncert zespołu Lizard, godzinę później na scenie pojawią się Nino Katamadze & Insight, a o 21.10 wystąpi Haken. Na gwiazdę wieczoru trzeba będzie poczekać do godz. 22.40, ale zapewne Peter Nichols, Mike Holmes i ich koledzy z IQ sprawią, że ten wieczór na wiele lat pozostanie w pamięci fanów!
– Pogoda zamówiona, wszystko zapięte na ostatni guzik, zatem wszyscy do Inowrocławia! – zaprasza Piotr Kosiński, autor słynnej „Nocy muzycznych pejzaży” w radiowej Trójce i organizator InoRock Festival.
(RAD)

REKLAMA

Kliknij tutaj