https://db2010.pl Tygodnik DB2010 GAZETA AGLOMERACJI WAŁBRZYSKIEJ

Derby dla Sudetów

Sudety Dziećmorowice pokonały Białego Orła Mieroszów 2:1 i zajmują 2 miejsce w tabeli grupy I piłkarskiej klasy A. Najwięcej goli, bo aż 8, padło w tej kolejce w Witkowie, gdzie miejscowy Grom zremisował z Jokerem Jaczków 4:4. Remisami 2:2 zakończyły swoje spotkania wałbrzyskie zespoły Czarnych i Gwarka, a goli zabrakło w konfrontacji Nysy Kłaczyna z Włókniarzem Głuszyca. Niestety, drugiej porażki doznał MKS Szczawno Zdrój, który bez gola i punktu zamyka tabelę.
 
mks_szczawno_victoria
 
Wyniki 2 kolejki:
Czarni Wałbrzych – Wenus Nowice 2:2
Sudety Dziećmorowice – Biały Orzeł Mieroszów 2:1
Nysa Kłaczyna – Włókniarz Głuszyca 0:0
Zieloni Mrowiny – Gwarek Wałbrzych 2:2
Cukrownik Pszenno – KS Walim 4:1
Grom Witków – Joker Jaczków 4:4
Granit Roztoka – MKS Szczawno Zdrój 2:0
Unia Jaroszów – LKS Wiśniowa 5:0
 
1.         Unia Jaroszów                       2          6          6:0
2.         Sudety Dziećmorowice          2          6          7:2
3.         Cukrownik Pszenno   2          6          7:3
4.         Granit Roztoka                       2          4          3:1
5.         Grom Witków                        2          4          5:4
6.         Włókniarz Głuszyca   2          4          3:2
7.         Biały Orzeł Mieroszów          2          3          5:2
8.         Czarni Wałbrzych      2          2          5:5
9.         Gwarek Wałbrzych    2          1          4:5
10.       Zieloni Mrowiny        2          1          2:6
11.       Wenus Nowice                       2          1          4:5
12.       Nysa Kłaczyna                       2          1          0:1
13.       KS Walim                   2          1          4:7
14.       Joker Jaczków                       2          1          5:9
15.       LKS Wiśniowa           2          1          1:6
16.       MKS Szczawno Zdrój            2          0          0:3
 
Następna kolejka
Biały Orzeł Mieroszów – Grom Witków         24 sierpnia, 11:00
LKS Wiśniowa – Nysa Kłaczyna        24 sierpnia, 11:00
Wenus Nowice – Cukrownik/Polonia Pszenno           24 sierpnia, 11:00
Joker Jaczków – Granit Roztoka         24 sierpnia, 12:00
Gwarek Wałbrzych – Sudety Dziećmorowice 24 sierpnia, 17:00
MKS Szczawno Zdrój – Unia Jaroszów          24 sierpnia, 17:00
KS Walim – Zieloni Mrowiny  24 sierpnia, 17:00
Włókniarz Głuszyca – Czarni Wałbrzych       24 sierpnia, 17:00
(RED)

REKLAMA

Kliknij tutaj